| serena_3566 a întrebat:

Ce porecle stiti pentru numele Diana? fara Didi pls
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pe o prietena de-a mea o cheama asa.love struckSi de aia o sa iti dau mai multe numelaughing Ca stiu cum ii sp eu si ceilalti happy
Diutzalove struck
Dyenutzza
Dee deelove struck
Diynu stiua
Dialove struck
Dayanalove struck [ asa ii spun eu ]love struck

41 răspunsuri:
| Daniutza a răspuns:

Dia, dodo, dodi

| NoName0011 a răspuns:

Didiiiiiiiiiiiiiiii, da-mi stupidlaughing.

| LoveMusic a răspuns:

Dya, Didishor, Doda, Didy, Dodi, Dani, Dia, Ana, Dana, Dienutza. happy

| Larette a răspuns:

Dia, Ana, Inna.

| Little Kid a răspuns:

Dya
DeeDee
Dienutza
Deea

| Manele Man a răspuns:

Dya

| AdaIoana18 a răspuns:

Diuta

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Dia, Diutza:dhappy

| Raisa a răspuns:

Duduletz
diuta
deea
dia
D-anna ( se citeste di-ana)
dinuta
dudah

thinking astea mi-au venit
:* pupici

| roox a răspuns:

Didu şi DeeDee :X:X
cele mai tarihappy

| DianaLostInDreams a răspuns:

Pai iti zic cum mi se zice miehappy : Didu, Did's, Didisor, Dido, Dienutsa, Dudu.

| Dizzy a răspuns:

Pai nu cred ca neaparat trebuie sa-ti pui o porecla dupa numele tau. poti sa-ti pui o porecla si dupa comportament sau imbracamine.de exemplu o prietena are porecla dupa primul cuvant pe care l-a spus(cam ciudatstraight face, dar i se potriveste) sau yoyo de la "eu", in loc de "prezent", sau fasolica(pentru ca era tuns scurtlaughing).aa.si mai ales. porecla tio pun prietenii, nu uh!winking
Sper sa gasesti o porecla frumoasa:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yannahappy. Asa ii zic verisoarei mele, o cheama tot Dyanahappy.

| loove.music a răspuns:

Dede

| Ana a răspuns:

Dya, Yana, Ana, Dayana

| LOADING █████████99% a răspuns:

Dia(cunosc pe cineva)
dede
dienuta

| botafogo a răspuns:

Dia.

| Didy a răspuns:

Si pe mine ma cheama Diana si mi se spune Didilica, Didu, Dy, Dix, Dida si etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Didutsssu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii pe o prietena de-a mea o cheama diana si noi aii zicem didi e faina poreclawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh p mine ma cheama Diana:d...
sh mi se spune BeiiiBiii'...ca asa vor prietenii:p...
may st sh alteleeeee d ex:
DeeDee
Dyenwtzza
Dydutzza
D'ayana
yannna'(d la diana)
didi... e ft dagutzz
Dya
Diiyya. a
sh mai st ft multe:d...

| TeodoraCucerzan a răspuns:

Pai dienutza, didisor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama Diana si prietenii imi spun Dyd, Dudulinalaughing, Dienusa, Dodo si prin comportament,, Nebunatica,, pentru ca st mai rebele, asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu brusli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dianka, dianu stiuka, diancik, dani, dia, dianutsa, dinutsa, dianulea, :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele meu este Diana dar prietenii mei inclusiv parintii si toata lumea imi spune diiiu, sau diulet, diule, dinilie, dinilaua, diut, dienuca, dienusca, diuliñia sau dâu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama Dianahappy si mi se spune: Dydy Dia Dy DeeDee Dienutza si una pe care ma inventat-o eu Dikahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc Diana big grin. Amicii imi zic Dya, Didu`, Dayana, Dyenu stiu, Dutza, Dedu`, Diutza. sunt foarte multe, depinde cum iti place tie sa zici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt dragute cele de mai sus love struck:X... mie mi se spune Didu si Zgâda laughing))) da, suna... original laughing))))))))