| serena_3566 a întrebat:

Ce porecle stiti pentru numele Diana? fara Didi pls
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pe o prietena de-a mea o cheama asa.love struckSi de aia o sa iti dau mai multe numelaughing Ca stiu cum ii sp eu si ceilalti happy
Diutzalove struck
Dyenutzza
Dee deelove struck
Diynu stiua
Dialove struck
Dayanalove struck [ asa ii spun eu ]love struck

41 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Dya, Didishor, Doda, Didy, Dodi, Dani, Dia, Ana, Dana, Dienutza. happy

| Ana a răspuns:

Dya, Yana, Ana, Dayana

| roox a răspuns:

Didu şi DeeDee :X:X
cele mai tarihappy

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Dia, Diutza:dhappy

| Larette a răspuns:

Dia, Ana, Inna.

| BAIATUL110 a răspuns:

Diu happy

| Dizzy a răspuns:

Pai nu cred ca neaparat trebuie sa-ti pui o porecla dupa numele tau. poti sa-ti pui o porecla si dupa comportament sau imbracamine.de exemplu o prietena are porecla dupa primul cuvant pe care l-a spus(cam ciudatstraight face, dar i se potriveste) sau yoyo de la "eu", in loc de "prezent", sau fasolica(pentru ca era tuns scurtlaughing).aa.si mai ales. porecla tio pun prietenii, nu uh!winking
Sper sa gasesti o porecla frumoasa:*!

| DianaLostInDreams a răspuns:

Pai iti zic cum mi se zice miehappy : Didu, Did's, Didisor, Dido, Dienutsa, Dudu.

| Diana8155 a răspuns:

Eu tot ma numesc Diana si prietenii si familia rudele imi spun nu stiua, Nuşka, Dianuşa, Dianuţa sau Nuţa nu stiua a inceput sa-mi spuna mama cind eram mica de la Dianu stiua si findka era prea lung si de atunci imi spun Nuşa sau Nuţa =)

| AdaIoana18 a răspuns:

Diuta

| NoName0011 a răspuns:

Didiiiiiiiiiiiiiiii, da-mi stupidlaughing.

| Raisa a răspuns:

Duduletz
diuta
deea
dia
D-anna ( se citeste di-ana)
dinuta
dudah

thinking astea mi-au venit
:* pupici

| TeodoraCucerzan a răspuns:

Pai dienutza, didisor!

| Little Kid a răspuns:

Dya
DeeDee
Dienutza
Deea

| loove.music a răspuns:

Dede

| Daniutza a răspuns:

Dia, dodo, dodi

| botafogo a răspuns:

Dia.

| spiceontheparty a răspuns:

Danna
didyuca
ditica

| LOADING █████████99% a răspuns:

Dia(cunosc pe cineva)
dede
dienuta

| Manele Man a răspuns:

Dya

| Didy a răspuns:

Si pe mine ma cheama Diana si mi se spune Didilica, Didu, Dy, Dix, Dida si etc

| zxcvbm a răspuns:

Dida, didu, di, dia, dede, diutza, dada, dudi

si numele asta. i fain si fara poreclewinkingwinking laughinglaughingasa ma cheama pe minelaughinglaughinglaughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Dya, Dede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yannahappy. Asa ii zic verisoarei mele, o cheama tot Dyanahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Didutsssu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii pe o prietena de-a mea o cheama diana si noi aii zicem didi e faina poreclawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh p mine ma cheama Diana:d...
sh mi se spune BeiiiBiii'...ca asa vor prietenii:p...
may st sh alteleeeee d ex:
DeeDee
Dyenwtzza
Dydutzza
D'ayana
yannna'(d la diana)
didi... e ft dagutzz
Dya
Diiyya. a
sh mai st ft multe:d...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama Diana si prietenii imi spun Dyd, Dudulinalaughing, Dienusa, Dodo si prin comportament,, Nebunatica,, pentru ca st mai rebele, asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu brusli