| serena_3566 a întrebat:

Ce porecle stiti pentru numele Diana? fara Didi pls
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pe o prietena de-a mea o cheama asa.love struckSi de aia o sa iti dau mai multe numelaughing Ca stiu cum ii sp eu si ceilalti happy
Diutzalove struck
Dyenutzza
Dee deelove struck
Diynu stiua
Dialove struck
Dayanalove struck [ asa ii spun eu ]love struck

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dianka, dianu stiuka, diancik, dani, dia, dianutsa, dinutsa, dianulea, :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele meu este Diana dar prietenii mei inclusiv parintii si toata lumea imi spune diiiu, sau diulet, diule, dinilie, dinilaua, diut, dienuca, dienusca, diuliñia sau dâu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama Dianahappy si mi se spune: Dydy Dia Dy DeeDee Dienutza si una pe care ma inventat-o eu Dikahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc Diana big grin. Amicii imi zic Dya, Didu`, Dayana, Dyenu stiu, Dutza, Dedu`, Diutza. sunt foarte multe, depinde cum iti place tie sa zici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt dragute cele de mai sus love struck:X... mie mi se spune Didu si Zgâda laughing))) da, suna... original laughing))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama asa prieteni imi spun DyA
didi
dyenutza
dede
etc
nu mai am idei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dienutza

| dienutza_7586 a răspuns:

Pe mine ma cheama tot diana fratele meu imi zice deedutzu ee=i. 2 dintre prietenii meu imi spun de aia pentru ca asa imi zice sora mai mik a unuia din ei sa vedem dee dya anutza dina dido dodi dindi.

| Ana_Dy_2000 a răspuns:

Dy ana, Dya, Dia, Dienutza, Dya Dya! :*

| Diuuu_3569 a răspuns:

Eu ma numesc diana si am porecla diu

| Punctuleţ_Dianne_1998 a răspuns:

Pe mine ma cheama asa si de multe ori vreau alt nume. Poreclele ar trebui sa ti le dea prietenii.hee hee love struck

Mie mi se spune : Dixi