| psycho_5607 a întrebat:

Ce pot face ca sa imi creasca sanii repede? Adica... ce sa mananc sau ce exercitii sa fac? Help me :]

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ca sa ce? Sa se fleoscaiasca mai incolo? Sau ca sa te doara, sa se zbenguiasca cand alergi, etc?
Is baiat si... imi plac si sanii mici.batting eyelashes Nu ai mei, bineinteles. big grin

13 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Operatie esteticahee hee

| Silvia a răspuns:

Cica iti cresc mai mult daca fluieri...cicalaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca daca manaci porumb fierhee hee habar n-am nu am astfel de probleme

| MileyCyrus_3574 a răspuns:

Orce ai incerca nu poti sa inti faci sani sa se desvolte. Ei se dezvolta in 2 in 2 ani... Este un mod de ati dezvolta sani... doar daca ti-ai pune silicone...

| Cretzule a răspuns:

Silicoane big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti singura care ai problema asta dar nu te preocupa pentru ca asta nu e cel mai mare defect

| ffy a răspuns:

Ceapa e buna pentru cresterea sanilor;->hee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 13 ani si nu miau crescut deloc sanii ce trebuie sa mananc sau sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iti gasesti un sport pe care sa-l practici cu usurinta. De exemplu, sora mea joaca bascket de jumatate de an. Are 10 ani si jumatate si are sanii foarte dezvoltati, ca ai mei cand aveam 13 ani. Eventual nu incerca sa ti`i strangi cu sutienul, poarta mai bine o bustiera. Si de 3 ori pe zi faci exercitii de incordare a pieptului pentru a fi mai fermi(iti strangi palmele foarte tare de 15 ori pe sedinta). Daca nu, celebra tinctura de marar, dar la fel, nu strange sanii in 2 cupe de sutien.
Eu zic sa nu te grabesti, sa-i lasi singuri sa se dezvolte. Mama mea avea la 20 ani sanii sor`mii la 10 jumatate si acum are Slava Domnului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ii masezi in fiecare seara si in timp ce faci baie.rezultatele apar in 1 sau 2 saptamani.eu am incercat si a mers.mai exista un tip de exercitii.iei 2 sticle de 2l pline cu apa, una intr-o mana si alta in cealalta mana si faci exercitii pentru dezvotarea muschilor.

| olikyka a răspuns:

Ceaiul de hamei ajuta dar trebuie sal bei inainte de culcare caci dupa el te simti bosita, bei2 saptamini 1 puza si incepi iar, l mine a crescut cu 1 marime intro luna, daca incerci sa-mi spui efectul ok.succes