| psycho_7287 a întrebat:

Ce as putea sa fac ca sa imi creasca sanii? Adica ce as putea manca sau ce exercitii sa fac? Help me! :]

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cresterea sanilor tine de varsta, dar si de "constructia" ta. Nu cred ca ai ce sa faci pentru asta...Mancare si exercitii pentru asa ceva nu exista si nu cred ca un supliment alimentar ( ma refer la medicamente de genul acesta) ti-ar garanta 100% cresterea sanilor.Eu zic sa incerci sa folosesti sutiene cu push-up sau bluzitie, maieuri, tricouri cu volanase si esarfe cat mai mari si cat mai colorate! pupici

| lore_lollipop a răspuns:

Poti sa iei tinctura de marar, o gasesti la plafar, scrie in prospect cum se foloseste. O prietena a luat si s-a vazut diferenta cam in 4 luni. Dar efectele cele mai bune se simt atunci cand ai sub 18 ani, ca sanii sunt in crestere.Si te mai poti masa in fiecare seara cu un ulei, nu mai stiu cum se numeste exact, Superbust cred(16 lei).il gasesti la farmacie.