| Alin4yk a întrebat:

Ce sa fac ca sa-mi creasca mai repede sanii? dar fara operatii,fara pastile si fara prostii va rog, doar cu exercitii!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

In conditiile impuse de tine, sanii tai nu au cum creste mai repede. Ei vor creste lent, natural si frumos.

6 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Nu esti interesata cum sa faci sa iti creasca creierul? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Bine zis. a trecut de la marirea sanilor la farirea feselor acum laughing, dar creierul e lasat in urma se pare

| MioaraParalescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da la ce e bun si creieru ala? sa aiba sani si fund ca alea is mai importante, cu alea o sa isi castige ea existenta laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Implant cu silicon

| Felys a răspuns:

Nu exista asa ceva, vor creste atunci cand le este vremea, natura isi urmeaza cursul ei

| sEnOkHs a răspuns:

Or sa creasca ei de la sine cu timpul