| Roxanne a întrebat:

Ce pot face sa nu mai primesc notificari prin mail?

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Cand primesti notificari prin mail, in partea de jos a mesajului, ai obtiunea, daca mai doresti sa primesti in continuare notificari sau nu, daca nu mai vrei sa primesti notificari accesezi pentru a nu mai primi notificari, si nu mai primesti notificari.

3 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Sa dezactivezi optiunea.

| tukhey23 a răspuns:

Cand pui intrebare pe TPU, te intreaba daca vrei sa primesti notificari, tu debifeaza casuta si asa nu ve mai primi. Daca nu stii, cum se face. intreaba un specialist

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cand pui o intrebare te intreaba jos daca vrei sa primesti notificari prin e-mail la noi intrebari pe TPU. Dai bifat acolo si gata big grin
pa pa!