| Johnny25 a întrebat:

De ce nu mai primesc notificari de la TPU pe mail?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai sunt mai multe variante:
- nu ai setat asta, poti sa mergi la "Setari cont" si dai jos de tot la "notificari prin mail" si bifezi sau debifezi ce te intereseaza;
- le primesti dar poate intra in alte foldere (filtre), poate la spam;
- intarzie;
- este o problema necunoscuta si chiar nu le primesti.

Si cam acestea ar fi principalele.

| Johnny25 explică (pentru DoarBogdan):

Da, ultima varianta e cea mai plauzibila. Multumesc!

| LPCTSTR a răspuns:

De inrarziat nu intarzie, de setari nu dai de inteles ca ai umblat, a revenit bugul cu emailurile. Am pstit si eu, schimba adresa pe un alt service de emailuri, ar trebui sa se rezolve... cel putin, la mine a mers.

| badriel a răspuns:

Poate ai uitat sa te abonezi