| DeDe_8338 a întrebat:

Ce pret au renumitele ugg`uri?;;)

Le recomandati?

http://1.bp.blogspot.com/......20/gri.jpg

27 răspunsuri:
| caramelitamia a răspuns:

80 lei la new yorker
nu le recomand! is ca papucii de casa, calduroase, dar cand vine o plaoie...
si acum serios. cu ce le combinam? numai cu jeans skinny? weacasas! mai bine dai cu 100 in plus si iti iei botine, sau ghete calumea (din piele ecologica, desigur, la asa pret) si le combini cu fuste, geci, cu orce fel de pantaloni.
si apropo de geci, cum arata UGG'urile cu geaca de piele? rolling on the floor
sau cu o rochie mai de iarna? rolling on the floor
nasol nasol nasol nasol!

| alexutza123 a răspuns:

Sunt in jur de 80-120 de lei, depinde de unde le achizitionezi... dar sincer se rup repede...depinde pe ce timp le porti.happyale mele s'au rupt de la apa si toate alea, dar acum am luat unele cu blanita si vad ca ma tin mai multbig grin

| Marii a răspuns:

Sunt dragute, dar eu una nu as purta si nici nu recomand.
http://www.gandul.info/......ii-5135563

Acum e decizia ta.:)

| Andreea_8014 a răspuns:

Renumitele ugg-uri laughing.
Mie nu-mi plac.si nici nu le-as recomanda.sunt.ciudatehee hee
Adica.eu nu m-as vedea incaltata cu delea.laughingmai ales ca sunt mica de statura laughing

Deya love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei originale le gasesti de la 3 mil in sus parca la afi palace s-a deschis magazinul ugg, daca vrei imitatii gasesti de la 50 de lei(c-am asa). eu personal le recomand, sunt foarte calduroase.am avut si fake-uri si inclusiv astea tineau de cald, iar de cele originale nu-ti mai zic.sunt ft calduroase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa-mi iau Ugg-uri, dar nu gasesc un site care sa livreze in romania.era uggshop, dar e in constructie.ma puteti ajuta cu vreun link?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UGG sunt f. dragute. Daca doresti pe la Dragonul gasesti in jur de 100-200 ron.Sunt foarte calduroase si la ploaie tin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti le recomand. :d
Daca vrei idei cu ce sa le combini, uite spre exemplu cum le asortez eu:
1 tricou, camasa, ciorapi colorati + UGG
2 maleta, vesta, jeans mulat + UGG
3 tunica, colanti + UGG
4 bluza/tricou, jeans colorati ( eu am pe mov, albastru, rosu si turcoaz), jacheta+UGG
5 camasa, pulover, jeans+UGG

sper sa-ti fie de ajutor:*

| lovejd63 a răspuns:

Daca lei iei de la firma Ugg Australia pot ajunge si la 5 mil, insa acum gasesti peste tot la preturi foarte mici.
Eu prt asa ceva de 2 ani si sunt super: calduroase, pufoase, dragute, comode si merg cu foarte multe lucruri chiar daca par butucanoase, trebuie doar sa le asortezi cu stil. Adevarul e ca la ploaie sau ninsoare se duc, dar mai mult sunt pentru toamna sau primavara, atunci cand nu ploua. Le recomandhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le recomad pe cele originale...pe ale mele am da 480lei si tin de cald

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat cu 50 de lei din leonardo si le port zilnic. e normal sa se distruga din moment ce nu tile iei pe cele originale. dar pentru o perioada de o luna eu sunt multumita.eu le ador si le recomand. le poti purta cu orice...peste cateva zile imi cumpar inca o pereche sau poate 2. vreau sa am mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.
Daca te referi la unele originale, ugg'urile mari costa in jur de 11 milioane:O, iar cele mici costa in jur de 8 milioane.
Dar daca te referi la cele contrafacute, preturile sunt intre 1-3 milioane.
Eu recomant ugg'urile din piele pentru ca nu intra apa in ele si sunt si imblanite(costa1 milion jumatate-parca)winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ti le recomand pentru ca sunt extrem de calduroase. eu am originale si le-am luat la reducare de pe net de pe okazii.ro am dat doar 250 de lei eu le port pe zapada si prin ploaie si nu m-am udat de loc. tu faci cum crezi e alegerea ta parerile sunt impartite dar eu personal ti le recomand uitate pe net caci toate vedetele au o pereche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt intre 200-900 lei eu am o pereche la 650 lei dim famous brands sunt bune calduroase sunt marfa... daca mergi ca sleampatu logic ca se rup sau le tarsai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una le recomand chiar daca st scumpe: nu contwinking sunt f dragute, calduroase sh depinde daca 50 lei p ele cat vrei sa te tina.Eu mai am o pereche si imi mai cumpar una maine.Nu stiu faci ce vreiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa imi iau dar sunt scumpe cele originale iar cele normale iti strica piciorul

| Adiiiina a răspuns:

Am si eu ugg`uri.
Si nu stiam de chestia cu durerea spatelui.
Si tin cald. Le recomand. Mie cel putin imi plac. Eu am gasit originale la 150 de lei.Si sunt chiar foarte bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa cam aşa ceva în jur de 120 lei.Depinde.
Dar caramelitamia are dreptate sunt foarte frumoase dar 1. Când vine o ploaie eşti muci. şi 2.Nu prea ai cu ce să le asortezi. Eu am am dat 150 lei pe ele şi totuşi nu sunt chiar atât de pretenţioase.Nici la ploaie. da' totuşi decât să dai bani pe ceva ce nu-ţi place nici ca material nici ca aspect.Mai bine de banii ăştia iei ceva util happy Te pup. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt dragute dar sincer nu asi purta asaceva.Cred ca costa in jur de 2mil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer am si eu ugg-uri si am dat 50 ron pe ele straight face[deci sunt facaturi.nu originale]le-am luat si pe zapada si nu m-am udat deloc +ca sunt calduroase si comodebig grinti le recomand:*

| babytzu_8421 a răspuns:

Mie una imi plac foarte mult UGG si toate fetele de la mine din clasa au. (a - 6- a ) big grin
Am citit acel articol despre cizmele fara toc (UGG) de la Mary Si m`am convins! Nu mai vreau UGG > Eram pregatita sa`mi cumpar ieri dar am lasat`o pe alta databig grin

| Alexandra2525 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt oribile si mie imi spun colegele sa-mi iau dar eu le urasc sunt naspa rau de tothappy oricum e alegerea ta dar eu nu le-as recomanda

| mmrrrr a răspuns:

Stiu ca e cam tarziu sa iti dau acest raspuns dar vine din nou iarna deciii...
eu am unele de piele si sunt fooarrte cool le.am purtat in ploaie si pe zapada si sun foarte bune. iarna asta imi mai cumpar unele originale care abia astept sa le port cu un paltonas... le recomand:*

| Raluciii_3242 a răspuns:

Eu am avut iarna trecuta si s-au distrus de la ploaie. Ma rog, ale mele erau din Leonardo si am dat cam 60 de lei pe ele deci nu ma asteptam la ceva wow. Dar prietenele mele au toate si sunt mai bune ca ale mele, si tin de cald, nu se uda cu ele. Urmeaza sa ma duc sa imi iau si eu ceva mai bune din CCC. Acolo am auzit ca sunt 80 de lei sau ceva de genul si sunt... reusite. Le recomandbig grin. Iar la faza pe care a zis-o Marii, eu una nu am simtit vreo durere vreodata din cauza lor.laughing

| Mihaela_Busuioc_1980 a răspuns:

In jur de 80 de lei.eu mi le-am luat ieri cu 75

Răspuns utilizator avertizat
| liza555 a răspuns:

Nu iti mai sunt de ajutor acum dar sunt foarte bune. Daca vrei sa le porti la o roche nu merge dar iarna nu porti rochii.