| Latinmoon a întrebat:

Ce program aveti pe timpul vacantei? kiss

28 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu unul foarte diferit fata de cel obisnuit, avand in vedere ca am terminat liceul de ceva timp. Ma trezesc pe la 11, apoi imi ocup ziua cu cateva ore de citit, stau pe Internet, scriu diverse, ascult muzica si vizionez filme. Rareori ies la o plimbare sau ma intalnesc cu vreo cunostinta.

| kar1GaNNN a răspuns:

Mergem seara la agatat smug

| Latinmoon explică (pentru kar1GaNNN):

Agatat babete?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Latinmoon):

Asta crezi tu laughing

| Andreiu68 a răspuns:

Programul meu toata vara:1.Ma duc la mare 2. Vreau sa ma fac ****(sa beau sa ma fac praf) 3.Sa agat niste fete 4.Sa ma dezvirginez 5.Gratare cu prietenii 6.Sa ma dau cu caruciorul in parcarea de la Auchan. 7.Ma duc la ziua unora din prieteni 8.Cu prietenii sa stau toata ziua.Cam atat si astea o sa se repete laughing

| Latinmoon explică (pentru kar1GaNNN):

Asta faci! rolling on the floor

| Etelca a răspuns:

Pai eu citesc, merg la bazin, pe afara cu prietenii, ma uit la the vampire diaries, pe youtube, poate mai scriu din temele de vacanta happy

| Latinmoon explică (pentru Etelca):

Si eu ma uit la The vampire diaries, ce citesti? happy

| Latinmoon explică (pentru Andreiu68):

Ma plimbi si pe mine cu caruciorul pe la Auchan? rolling on the floor

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Latinmoon):

Mda happy

| Etelca a răspuns (pentru Latinmoon):

Pai acum sub aceeasi stea si nu m-a impresionat, dupa insemnarile unei pustoaice 6, cum sa faci sa nu citesti, cele 3 fete ale lumii happy

| Fernando9Torres a răspuns:

Unul foarte, fooooare greu
Pai in prima luna e asta:
Dorm, ma trezesc(sa-mi fac treburile) si iar dorm...deci prima luna e pe somn
A 2-a: Merg cu prietena-mea in Croatia sau Egipt(iar acolo ne-om juca, dea iepurii laughing )
A 3-a.....relax,somn,iepureala,sarbatori,pregatirea de scoala...si c-am atat!

| Latinmoon explică (pentru Fernando9Torres):

Iepuri in Egipt? rolling on the floor

| Andreiu68 a răspuns (pentru Latinmoon):

Daca vrei si faci tu naveta te plimb.La mine e misto ca, este o panta ca sa ajungi la Auchan deci ne dam acolo la vale

| Latinmoon explică (pentru Andreiu68):

De unde esti? tongue

| SimonaSimona01 a răspuns:

Stai si lenevesti cat poti tu de tare

| Andreiu68 a răspuns (pentru Latinmoon):

Bacau big grin

| Latinmoon explică (pentru Andreiu68):

Si in Bucuresti este un Auchan asemanator. :d

| Andreiu68 a răspuns (pentru Latinmoon):

Dar la mine este panta, deci te dai de la deal vr-o 100 si ceva de metrii si daca te cesrta cineva si zice de ce te dai cu caruciorul de la Auchan poti zice ca te dai cu ala de la Baumax nu de la Auchanlaughing) vizavi de Auchan este Baumax la noi

| Fernando9Torres a răspuns (pentru Latinmoon):

Ne-om juca de`a camilile atunci happy

| Latinmoon explică (pentru Fernando9Torres):

Sau de-a oamenii normali. happy

| Fernando9Torres a răspuns (pentru Latinmoon):

Mda thinking ...nu prea cred

| milkie a răspuns:

Somn.Trezit.Mancat.Calculator.Somn.
The life of a forever alone. laughing

| sappy a răspuns:

Toate cliseele specifice varstei!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Sa fac ceea ce am facut si pana acum adica sa muncesc.

| Oanaaaa1 a răspuns:

In timpul anului stau mult plecata de acasa, cam tot anul. Vacanta de vara este ca o gura de aer pentru mine. Vreau doar sa stau acasa, in camera mea cu parintii mei. Am 10 luni pentru invatat, prieteni si distractie. 2 luni, cred ca le merita si parintii mei. Si eu le merit.
Pupici.

| sтяăiηυŁ a răspuns:

Păi, joi şi duminică facem un grătar cu prietenii. Mai mergem pe la ştrand.