| LuminitaRoz a întrebat:

Ce program aveti de obicei in timpul scolii?

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Ma trezesc pe la 6 fara ceva, beau o cafea, mananc ceva, plec cu autobuzul la scoala, ma intalnesc cu persoanele cu care obisnuiesc sa stau la scoala, ma intorc apoi acasa pe la 1-2, mananc de pranz, stau vreo ora la calculator, apoi imi fac temele si/ sau invat vreo ora sau doua, in functie de cat am pentru ziua urmatoare. Dupa aceea, ma ocup de ceva ce imi place: desen, chitara, un film, un forum etc., in functie de ce am chef sa fac. Seara fac un dus, mananc, mai stau la calculator, iar pe la 11-12 ma culc.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Ma trezesc pe la 7 fara ceva, merg la baie si ma spal, apoi merg si-mi mananc cerealele cu lapte, ma imbrac si plec la scoala, unde stau cam pana pe la 2-3. Apoi vin acasa, mananc, citesc vreo jumatate de ora-1 ora si apoi ma apuc de teme [asta e in jur de ora 4]. Dupa ce le termin, cant la pian [ sunt la liceul de muzica ], si apoi ma apuc sa invat pentru ziua urmatoare. Si dupa ce am terminat cu tot ce are legatura cu scoala, ma pun si mai vb cu colegii pe mess si pe facebook. Iau cina, mai stau putin pe calculator, pe la 9 fac un dus, ma bag in pat si citesc pana pe la vreo 10 jum-11. Apoi ma culc si a doua zi o iau de la capat. laughing

La tine cum e?

| WeAreYoung a răspuns:

Pai ma scol pe la 9 la 11 plec la scoala la 9 sunt acasa fac niste teme si stau pe calculator sau ma uit la tv

| selysol a răspuns:

Ma trezesc pe la 7 ma spal ma imbrac si ma duc la scoala acolo stau pana la 2-3 apoi vin acasa mananc ceva si ma apuc de teme apoi cand le termin fac ce vreau eu de obicei ies afara in parc cu catelusa la plimbare si cu prietenii sau daca e naspa vremea stau pe net apoi fac un dus imi pregatesc hainele si ghiozdanul pentru a doua zi apoi mananc ceva si ma duc la tv sau la pc pana pe la vreo 10-11. Asta e rutina mea in timpul scoliistraight faceuneori am de invatat si de facut teme pana tarziu si nu mai apuc sa plimb cainelesaddar ma revansez in wekeend fata de ellaughing

| spi a răspuns:

Ma trezesc fac un dush..ma duc la scoala mai plec de la unele ore la un suc sau sa mananc ceva.ori ma intorc la scoala ori ma duc direct acasa. uneori stau la toate orele pana la 2..vin acasa mananc ma bag la somn ma trezesc ma uit la tv mai stau pe fb pana seara tarziu iar apoi adorm iarlaughing)big grin (temele le fac in pauze)laughing)

| Kimmiii a răspuns:

1.Scoala pana la 12-1-2. Dupa aceea teme si sunt libera sa fac ce vreau:*.