| KeepCalm a întrebat:

Ce se spune despre persoanele cu ochi albastri?happy Ce parere aveti despre fetele blonde cu ochi albastri?

Răspuns Câştigător
| perro12 a răspuns:

Nu stiu ce se spune despre ochi albastri, dar mai facut curios big grin.
Nu cred ca-mi influenteaza prea mult parerea aspectul unei/unui fete/baiat fiecare are comportament diferit indiferent de aspect
Daca te referi la parerea despre aspect pai tu poti avea ochi albastri si sa fii blonda daca nu stii sa scoti acest lucru in avidenta

HF

11 răspunsuri:
| deutza a răspuns:

Nu stiu ce se spune despre ele dar asa sunt si eurolling on the floor asa ca si eu sunt curioasabatting eyelashes

| Valentinnn a răspuns:

Sunt foarte frumoasehappy.

| Vampii a răspuns:

Ador ochii albastri... ochi albastri ca doi astri:Xsi despre blondele cu ochii albastri...sunt cele mai frumoase:X:*

| patty32 a răspuns:

Fetele blonde cu ochi albastri sunt inocente :x
De`asta multe poze, tablouri cu ingeri sunt relatati astfel [blonzi, ochi albastri]
:x
Si, ca sa vezi o "parere " generala asculta urmatoarele melodii;;)
http://www.youtube.com/watch?v=kBuALsjP5ZM
http://www.youtube.com/watch?v=tHXsd8cU0bU
. deci cred ca majoritatea adora ochii albastrii :)
kisses :*

Răspuns utilizator avertizat
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ochii albastrii sunt frumosi, mai ales daca sunt garnisiti cu niste gene lungi si rasucite! Dar...nu mai frumosi decat oricare alta culoare! Blondele cu ochii albastrii sunt obisnuite, ca si satenele cu ochii caprui sau brunetele cu ochii negrii! Deosebite sunt blondele cu ochii negrii sau brunetele cu ochii albastrii!

| andreeeeeeeeea a răspuns:

Persoanele cu ochii albastrii si par blond au un chip dulce, angelic, dupa parerea mea, totusi nu cred ca culoarea ochiilor influenteaza personalitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Par mai diferite oarecum pentru ca nu multe au aceasta culoare la ochii.Depinde cat de clar se cunoaste aceasta culoare(de la distanta)

| Tp42 a răspuns:

Mie sincer nu-mi plac ochii deschisi la culoare. laughing adica albastrii. si daca persoana mai e si blonda, nu-mi place. laughing intr-adevar, sunt inocenti, dar prefer blondele cu ochii negri sau brunetele cu ochii albastrii inchis. happy ma rog, acum depinde si de alte lucruri. nu zic ca blondele cu ochi albastri sunt urate! dar in general mie nu-mi plac. dar exista si exceptii. tongue plus ca daca sunt albastri sunt mai frumosi albastri inchisi. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumix

| ourban a răspuns:

Nu stiu ce s espune exact.
dar parerea mea este ca nu sunt cele mai grozavehappy
mai frumoase sunt fetele cu parul saten sau brunet si cu ochi inchisi la culoare(negri, marro) si eventual niste ochi verzi, dar veri sa fie fara albastru.
parul blond? orice pitipoanca tipic Romaniei are parul blond.nu prea imi place, dar daca este un blond inchis atunci mai merge.