| andre199 a întrebat:

Buna la toata lumea, am si eu o intrebare, ce parere aveti despre fetele blonde cu ochi albastri sau verzi?

15 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ce pot să spun...numai lucruri bune despre elebatting eyelashes
Dragele de ele laughing

| Pho3nix a răspuns:

Am o parere buna despre toate fetele, indiferent de culoarea parului.

| Klara a răspuns:

Imi plac mult de tot. love struck Bunica-mea a fost blonda cu ochi albastri, arata ca o rusoaica happy Imi plac blonzii mult love struck

| St!L a răspuns:

Dragute:X

| demonangel37 a răspuns:

Fetele blonde cu ochi albastri sunt persoane fermecatoare albastru si gri chiar si la orice culoare au o frumusete mai ales seducatoare puternica si nu este adevarat ca blondele sunt proaste si nu sunt blonda ca sa iti spun blondele proaste sunt cele care sau vopsit asa este o istorie destul de frumoasa cu blondele.

| Kidu a răspuns:

O combinatie dragutathinking
Dar caracterul conteaza mai mult, nu te cunosc, deci nu pot sa-ti spun parerea mea despre tinehee hee

| BuBuLyNa a răspuns:

Mie mi se par dragute, dar sa stii nu toate sunt proaste chiar daca sunt blonde.

| andreimicutu a răspuns:

Fiinte mai frumoase ca fetele cu ochi albastrii/verzi si blonde eu nu am mai vazut. Cand am fost acum recent in Polonia numai fete blonde cu ochi verzi si albastrii vedeai peste tot...Incepeam sa innebunesc.Si eu sunt blond cu ochi schimbatori la frig albastrii si la cald verzi.

| CaTa_6712 a răspuns:

Sunt dragute rau de tot. Si mor pe toti penibilii astia care spun ca blondele sunt proaste! angry

| EugenfanNadal a răspuns:

Blonda ochii albastrii 90 60 90... Femeia perfectahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt blonda cu ochii albatrii, multumesc, sunt bine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rebeca, trebuie sa ne convingem cu ochii nostri de lucrul asta, deci poza te rugambatting eyelashes tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! pai sunt foarte frumoase,. cunosc o prietene si este super frumoasa:X:X. Si eu am ochii albastri-verzui. dar sunt bruneta.winkingwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o slăbiciune pentru persoanele brunete cu ochi albaștri sau verzi.(fete și băieți) Eu sunt bruneta cu ochi căprui.