| ciprian112 a întrebat:

Pentru baieti! Ce parere aveti de fetele blonde cu ochii albastri(in general rusoaicele)!? mie imi plac la nebunie si mi'ar place sa cunosc una!big grin

Răspuns Câştigător
| babykeykey a răspuns:

Eu sunt rusoaicahappy

12 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Bine zis, Psihoyounger laughing

| Psihoyounger a răspuns:

Puţin îmi pasă ce naţionalitate, etnie etc are. Important este să ne iubim şi să ne potrivim. Contează ce scrie în buletin?

Sărbători fericite!

Psihoyounger

| Raiden a răspuns:

Si mie-mi plac la nebunie si mi-ar placea sa cunosc doua smug.

| danutz_8631 a răspuns:

Hmm... frumoase daca o prietena a ta are ochii albastrii roaga-te de ea sa se vopseasca-n blond. Sau lasa-ti parul lung daca ai ochii albastrii si vopsestete happy. Sper ca nu te-ai suparat?

| ciprian112 explică:

Mulatra?!:-o
...acu cum sunt gusturile fiecaruiabig grin

| ciprian112 explică:

Si nu vrei sa imi lasi si mie id tau?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragute nu zic nu... dar mai tare ca o mulatra, nu e niciuna:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-i fantezia ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea e satena cu ochi albastri superbi. imi plac foarte mult fetele cu ochi albastri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt rusoaica dar am parul negru si oachii albastrii

| blonduutzz a răspuns:

Buna intrebarea! eu fiind blond cu ochi albastrii nu stiu, cred ca m as potrivi cu o blonda cu ochi albastri.is frumoase dc sa nu recunoastem. dar pe de o parte ar fi prea multa culoare galbena si albastra, si as prefera un contrast, bruneta ceva, ce spuneti?winking

| JugaruShukaru a răspuns:

O da... rusoaicele sunt cele mai bune da` nici unele romance nu sunt prea rele big grin laughing smug