| girl12 a întrebat:

Ce sms primit de ziua voasta v-a placut cel mai mult?

5 răspunsuri:
| Ella995 a răspuns:

Pai...cred ca:May your birthday brings you as much happiness as you give to everyone who knows you!love struck

| LadyZuza a răspuns:

Cand orologiul noptii va limita hotarul
Si cu batai scurte va mai trece un an
In cinstea tineretii vom ridica paharul,
Urandu-ti: sanatate si un sincer LA MULTI ANI!

| Foxilikkkă a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut un sms de la prietena mea cea mai buna.Am sa-l scriu.
"La multi ani! Ai mai urcat o treapta pe scara vietii si iti doresc sa urci in continuare cat mai multe insotita de urarile mele de sanatate bucurie si impliniri, impreuna suntem o floare, momentan am cladit 15 petale, suntem in floarea varstei si mai avem multe de facut! :X "
Nu stiu de ce mi-a placut atat de mult laughing Dar e frumos.tongue

| Razvan a răspuns:

Sms-ul primit de la profa de romana.In primul rand mi-a placut gestul.Adica dupa ce ne-am rafuit un an intreg pe raposatul Bacovia acum incearca sa ingroape securea razboiuluilaughing
A fost un citat de G.Calinescu foarte frumos.Bineinteles ca l-am uitat doar au trecut doua luni de atunciwhistling

| arysa a răspuns:

La multi ani (numele meu) cu palarie
Te pupic De ziua ta
Si sa nu-mi ceri altceva
Caci criza financiara
Ne-a bagat pe toti in boala
Si la anul` de-o mai fi
Te sarut cu drag sa stii!