| iubire_3980 a întrebat:

Ce sunt pentru voi cluburile?love struck

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Cluburile sunt viata mea dupa mamalaughing
Si vorbesc serioslove struck

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Locurile pierzaneidevilGlumesclaughing
Cluburile sunt locrurile unde oamenii se duc sa se distreze in weekend sau in fiecare zi daca ii tine buzunarul, unde poti socializa si/sau agata si unde trebuie sa fi atent cu ce vii pentru s-ar putea sa pleci cu un protofel in minuswinking

| Hmmmm a răspuns:

In primul rand este locul meu d munca aand in vedere ca lucrez intr-un club ca organizatoare d petreceri tematieclaughing
in al doilea rand locul unde merg sa ma distrez, sa dansez, sa ma intalnesc cu prietenii la fiecare sf d saptamana.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu frecventez cluburile, este multa lume de toate culorile, zgomot infernal, muzica in ritmuri asurzitoare, in unele cluburi se consuma droguri este o lume in care sincer vorbind nu prea ai ce cauta. Aceasta este parerea mea, dar sunt si persoane care se simt bine in aceste cluburi, exemplul fiind numarul mare de tineri care le frecventeaza.

| Marii a răspuns:

Locuri unde nu m-as duce nici fortata. Un loc unde-mi pierd timp pretios. happy

| Eu4EverX a răspuns:

Un loc in care imi petrec fiecare weekend:X

| deejayra a răspuns:

Nu prea am calcat printr-un club pana acum, am doar 16 ani.Si oricum, vorba celor de mai sus, e un loc plin de gay, strutzi, cocalari si pitipoance. Dar daca te duci cu un grup de prieteni poti uita aceste specimene care ocupa suprafata pamantului fara nici un rost

| Paris a răspuns:

Lipsa de ocupatie, pierdere de timp, un mod de a ma distra, de a vedea lumea, de a analiza haine etc etc

| Ionutzsa a răspuns:

Un loc unde ma duc sa dansez, sa ma distrez cu prietenii tongue ma enerveaza oamenii care merg in club numa` pentru a admira tinutele celorlalti, sau pentru a barfi chatterbox

| den a răspuns:

Locul unde unii se simt bine, se distreaza. altii isi distrug viata singuri prin unele cluburi laughing. Un loc de barfa si invidie pentru. unele domnisoare care cred ca ale st. aproape perfecte.

| Majj a răspuns:

Localuri pline de curve si cocalari care cica s-ar distra. Eu nu vad distractie in zgomotul ala infernal. Mai bine fac ceva pentru ascensiunea spirituala si intelectuala decat sa fiu in locurile alea teribile

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Club=locul de distractie al tinerilor, sala de fitnessbig grin, locul unde destrabalarea e la ea acasa, unde se strang toate fitele cu parul roz si tricou roz cum zicea cineva mai sus, locul unde te tot uiti dupa baieti/fete cu intentia de a prinde vreo pradalaughing...hai ca e fain in clubwinking \dancing cine se stie distra nu-i pasa de ceilalti yeeekiss

| cristian_5654 a răspuns:

Un respiro cu sanse de imperechere:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Localurile alea zgomotoase in care se strang toate tricourile roz mulate pe care eu le ocolesc pe cat posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac cluburile, dar sa inchiriez unul cu prietenii si colegii si sa ne distram big grin. Nu cu cateva prietene tongue.

| iubire_3980 explică:

Tare @brun3ta cam asta inseamna si pentru min3