| midnight_2375 a întrebat:

Frecventati cluburile?
Ce tinute abodrati?

3 răspunsuri:
| Chocolate a răspuns:

Nu frecventez cluburile.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, imi displac in general straight face.
Singura data cand am fost intr'un club si a fost misto s-a intamplat acum 2 ani si clubu era plini de prietenii lui varu si ai mei, in rest nu erau oameni straini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O camasuta alba, lunga care sa se lege sub sani.sau o centura /curea subtire.cred ca sti genul, cu jeansi inchisi la culoare scurti.scurti! si o pereche de cizme foarte dragute(eu am unele culoarea camel dintr-un material asemanator catifelei:X le ador). dar cizmele neaparat cu botul rotund si tocul gros. daca ai parul frumos si iti sta bine cu el prins in coada, tapeaza-l si prinde-l cat mai sus. si da, frecventez cluburile. :X