| urbanghost a întrebat:

Ce tari ati vizitat si v-au impresionat prin frumusetile lor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grecia, Turcia si mi-a placut la Bulgari: curatenia de pe plaje, calitate-pret ok, serviciile hoteliere ok dar daca te duci prin alte orase servicii proaste, mizerie, gropi, ca la noi sau mai rau. happy

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am vizitat Germania, mi-a placut foarte mult.

| bubukid a răspuns:

Grecia

| alexandra_1780 a răspuns:

Eu locuiesc in italia si cele mai frumoase zone prin care am fost sunt:venetia, duomo di milano, jeselo(la mare) si mai putin interesanta verona la romeo si julieta...si super fain e si la disneiland in franta

| wonderbra a răspuns:

Si eu am fost in mai multe tari. Italia mi-a placut mult.Am auzit ca tarile nordice sunt superbe.Inca nu am ajuns.

| zeDruit a răspuns:

Bulgaria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pană acum, doar Turcia.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Italia si grecia doar atat am fost... dar a fost ff frumos,kisskisspa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo am vizitat mai multe tari dar cea mai frumoasa este Norvegia...este superba.In viitoru apropiat vreau sa ajung in Islanda, acolo e raiu pe pamant dupa parerea mea.

| Debb. a răspuns:

Momentan nu am vizitat nici o tara. Dar cred ca Egiptul merita vizitat.

kiss