| Ofatacuvise a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? De la 10 milioane in jos, imi doresc sa faca poze foarte frumoase si clare!

1 răspuns:
| N3OX a răspuns:

Salut! Îți recomand sa-i achiziționezi o cameră foto-video dacă vrei fotografii frumoase, însă dacă dorești un telefon, îți recomand un IPhone, având o camera foarte buna, sau un Samsung Galaxy J5 2016 care costa în jur de 800-900 de lei pe Emag. Cu tot respectul Îți urez bafta la cumparaturi! happy