| MazareanuSephora a întrebat:

Vreau sa îmi schimb telefonul ca nu prea îmi merge asta, am un Huawei. Ce telefon îmi recomandați sa facă poze clare? As merge pe iPhone, dar ce iphone...

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Câți bani vrei să aloci pentru noul telefon?

| NLS a răspuns:

Ce buget ai?

Conteaza si calitatea sunetului sau marimea ecranului, sau doar calitatea pozelor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un telefon nu va realiza fotografii cum realizeaza un aparat performant la 4000-5000 euro.

| denisTiky a răspuns:

De la iphone 6 in sus, sau iphone se (daca iti place designul). Daca vrei poze frumoase eu zic sa iti iei ceva telefon cu doua camere(pe spate) si sa nu fie marca din asta chinezeasca sau prostii de telefoane(Allview, xiaomi, etc). Mergi tot pe un Huawei daca vrei si daca iti place. Sau daca nu recomand Samsung. Poti incerca un s7 sau s6 edge. Depinde bugetul tau si ce iti place(ca aspect) dar sa fie bun si la performanta. Am auzit ca One+ sunt telefoane destul de ok, poti incerca ce model vrei tu de la acest producator. Bafta!

| Alexand3ru1 a răspuns:

Depinde de bugetul tau.
Eu as merge pe iphone 7.
Daca nu ai sificicienti banii...e okei si 6 plus.
Merita

| Yiing a răspuns:

Ce buget?

| djciupi a răspuns:

Buna sephora, depinde de bugetul care îl ai dacă ai sub 1300 iPhone se, e micuț fiabil etc eu îl am și acum îl folosesc, dacă ai buget mai mare recomand iPhone 7plus are o camera extraordinara.sau Samsung galaxy s8. dacă ai buget și mai mare laughing Samsung note 9, galaxy s9 sau iPhone x sau 8 plus

| AAnomim a răspuns:

Eu am iPhone 8 și face poze foarte frumoase!