| Ofatacuvise a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 10 milioane? In primul rand vreau sa faca poze foarte frumoase. Multumesc.

4 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Samsung Galaxy J5. Eu am 2015. Si 2016 e dragut. E un telefon bun.hee hee

| Nitroblast a răspuns:

Pentru poze vezi Nokia/Microsoft Lumia, unul din raza bugetului tau. N-or fi la fel de bune ca si restul de dispozitive pe iOS/Android, da' camera compenseaza.
Sau un Galaxy S5, camera asta inca e un reper.

Nu iti recomand sa mergi pe ieftinarii, aici includ si J5-ul pomenit mai sus. E un telefon mediocru pentru ce ofera, dupa parerea mea e clar overpriced pentru ce specificatii are, pentru destinatia sa si pentru calitatea productiei. Daca iti iei telefon, iti iei unul care este sau care a fost facut sa fie flagship. Mai bine iei un S4 la mana a doua.

Sper ca te-am ajutat!

| Inceputul a răspuns:

Samsung galaxy J5

| flash2002 a răspuns:

Sony Xperia Z1 Compact. Are Android 5.0.1, camera de 20 mp. Ajunge pana in 10 milioane.