| Clannad a întrebat:

Ce va trece acum prin minte?

Răspuns Câştigător
| Doa'Do a răspuns:

Ma gandesc cum scap mai repede de anul asta de scoala.

62 răspunsuri:
| georggyy a răspuns:

Ce raspuns sa iti dauhappy

| Geo_4096 a răspuns:

Ma gandesc cand are de gand sa ma sune prietenul meu:-l

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Ma gandesc la Alexndra...

| KhloeAfterDark a răspuns:

Am o minte mare laughing Daca Andry iese maine afara la zapada dupa cursul de basket. Ce sa citesc ca sa adorm, ca nu mai am nimic necitit (mentionez ca e 01:43). Placinta cu blat pufos si visine a lui mama facuta in fiecare vara si ma oftic ca nu cresc visine iarna. Din ce sunt facuti crenvustii. Ce sa fac maine ca s-o impresionez pe mama sa ma lase afara pana vine ea de la serviciu. Daca pisicul meu va ajunge vrodata sa nu muste macar o data. Cum ar fi daca mi-ar creste aripi. Ce as face daca as avea puteri magice sa pot sa fac orice (Si asta cu magia e chiar faina, noaptea visez asta si daca nu mi-e somnma gandesc la asta). Si scriind tocmai am realizat ca pot sa ma duc sa ma culc, chiar daca nu-i pot sa dorm, si o sa ma gandesc la faza cu puterile magice si voi adormi imediat. Hei noapte buna tuturor! laughing

| teonamaria a răspuns:

Cum sa ma despart de iubitul meu...

| Cretzule a răspuns:

Sa construiesc un nou Auschwitz-Birkenau

| anda1313 a răspuns:

O plimbare dar nu am cu cine, speranta ca va suna telefonul (asta da SF).

| deiutza_9183 a răspuns:

La ce ma gandesc de 2 zile la un baiatstraight face

| hrdcore a răspuns:

Nimic

| blunts a răspuns:

Nimic e goalalaughing

| Lolly94 a răspuns:

Mă gândesc la ziua de mâinebig grin

| maya_7683 a răspuns:

Un gindwinking

| someone_8322 a răspuns:

Ma gandesc la ce'mi trece prin minte laughing

| adelina_7242 a răspuns:

Cate intrebari asa stupide ca asta mai sunt pe site-ul asta!

| pretty27girl a răspuns:

Ma gandesc la el... Poate intr-o zi voi fi cu el big grin:X

| mermadia a răspuns:

Ce sa mai discut cu un tip din america.

| flyleaf22 a răspuns:

Again, you fooled me again

| brunetzica_9227 a răspuns:

Cu ce sa merg acasa...de la tara...

| cypy a răspuns:

Un loc uitat de lume unde pot sa ma insor rolling on the floor

| analia_6778 a răspuns:

Sa plec undeva sa uit de toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un OZNhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa aiba prin ce sa-ti treaca ceva.La mine e vid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc sa-l ajut pe @pksurvivor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce o fi crezut acel baiat de la MC cand a vazut ca mananc al 3'lea meniu big mac laughing).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult Sigur Ros-Glosoli(si filmul lor imi curge, practic, prin sange) si ma transfigurez in fiecare copil in parte din video-ul lor, imi pun bocancii cu sireturi rupte, alerg, urc dealul, tobele bat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M gandeam la faptul ca prietenii ma fac ciudatabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vremurile de altadata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc la un raspuns de pe TPU big grin
un sfat mai exactbatting eyelashes

tu? :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce o sa citesc disearalaughing "In lumea simturilor"-No...prea de oameni mari; "Aventurile lui Nils Holgerson prin suedia"-No, prea plictisitoare; "Morometii"-No, prea durabig grin...nu am ce citicrying ma voi mai gandihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoana ta