| CrucifiedCountess a întrebat:

Ce-ti trece prin minte chiar in acest moment?

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Probleme de factura fiziologica, numai ca mi-e lene sa ma ridic de pe scaun!

19 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Niste probleme personale ce trebuie sa le rezolv maine.

| inna a răspuns:

Ma gandesc ca nu o sa-l mai vad pe tipul care imi place 3 luni laughing

auran
| auran a răspuns:

Sa fac sex

| dulshe a răspuns:

Nimic! Adica poate ma gandesc cum sa-ti raspund la intrebare!

| ioanaa a răspuns:

Ca nu mai pot de cald si as face ceva sa ma racoresc laughing

prfml
| prfml a răspuns:

Ma gandesc ce sa raspund la intrebarea ta. Acesta a fost primul gand. Inteligent, nu? happyStiti cum era bancul acela, ai tinere de minte? Da. Cand te-ai nascut? 1980 Ce iti place cel mai mult? Muzica Ce te-am intrebat prima data? Daca am tinere de minte happyCompletez; am observat ca am fost gand la gand cu @andreicatalin

| dyanna a răspuns:

Chipul prietenuluiwinking

| greg a răspuns:

Ma gandeam sa-ti citesc si sa-ti raspund la intrebare.

| baba a răspuns:

Cum naiba o să reuşesc toată materia în două săptămâni?

| Paula a răspuns:

ma gandeam la mami ca chiar atunci o trecut pe langa geam... laughing

| cristina_6456 a răspuns:

Ca am maine examen si n-am chef sanvat

| prettyodd a răspuns:

Viitoarea mea chitara!love struck

| Andreea9311 a răspuns:

Ce sa iti raspund la intrebarebig grin Serios vorbind. ma gandesc ce o sa fac eu in 3 luni de vacanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc la sutienul de baie care imi va sta urat la starnd duminica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc de ce unii oameni mai gandesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gindesc cu teama ca e posibil sa fiu suspendat. Si tu cred ca e posibil sa fii suspendata, ca si tu ai fost luata in vizor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mă gândesc la cei care au plecat de pe TPU și la viața mea personală.
Sunt o fire nostalgică și visătoare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acest moment nu-mi trece nimic prin minte decit sa am un raspuns decent

| matteo a răspuns:

Un glonthappy