| Columbeanca97 a întrebat:

>Ceaubig grin< eu trec pe clasa a8a si nu puteti sa imi spuneti cate caiete trebuie sa imi iau si ce fel de caiete?:* fundasmug

Răspuns Câştigător
| stweety10 a răspuns:

Pai trebuie sa iti iei un caiet sau doua la fiecare materie, depinde cum vor profesorii, daca vor sa ai la aceeasi materie un caiet de teme si unul de clasa. Ar trebui sa iti iei caiete studentesti, ca sa nu fi nevoita sa incepi mereu alt caiet.

2 răspunsuri:
| VladM15 a răspuns:

10caiete mici de romana
5caiete mici de mate
10caiete mari de roman
15 caiete mari de mate
3caiete biologie
3caiete geografie
2blocuri de desen
bafta funda

| dlori a răspuns:

Si euulove struck...da deci ce caietee romana[sti si tu cate caiete nu? adica ai o groaza de materiii cu caiete de romana] matematica [mate, chimie fizica] de biologie geografie cam atat bloc de desen sau colioh go on