| Becka a întrebat:

Ceauu! Vrea sora mea sa va intrebe ceva, si nu are cont pe TPU. Deci, intrebarea ei este : Ce culoare de unghii se potriveste la jeansi portocalii, tricou negru cu un fluture portocaliu si tenisi verzi. deci. ce culoare se portiveste? laughing sora mea va multumeste. happy Si euuu >>:: Pupiciiiii!

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Dar de ce iti ia tenesi verzi? Sa-si ia uni negri sau macar albi, nu verzi...
Pai unghiile ar putea sa si le faca negre, sau daca nu vrea sa renunte la tenesi verzi sa-si faca at unghiile verzi:-&, sa-si dea cu lac de ungii.
*-*

6 răspunsuri:
| Flaviia16 a răspuns:

Negru,portocaliu,verde,transparent sau chiar alb

| MyaEmy a răspuns:

Cred ca s-ar potrivi niste unghii de culoarea verde(s-ar asorta cu tenesii), sau niste unghii negre cu un model verde pe ele sau niste unghii doar portocalii.
Sper ca te-am ajutat happy

| TheSmith a răspuns:

Verde!

| Bondarel99 a răspuns:

Combinatia vestimentara mi se pare cam ciudata.Sa nu isi faca in niciun cz unghiile cu o culoare aprinsa...merge un bej, un galben mai sters sau alb, negru...

| Moncherie a răspuns:

Tenisii nu se potrivesc cu tinuta sincer... poate daca are ochii verzi sau isi face unghiile de culoara verde happy

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Verde, cel mai bine!
Sau. Se poate şi negru, portocaliu.