| anonim_4396 a întrebat:

se potriveste o esarfa de culoare roz cu putin portocaliu si un tricou portocaliu simplu sau mai bine o esarfa gri cu putin negru?

Răspuns Câştigător
| AddaSunnii a răspuns:

Cred ca cea roz love struck Si iti poti lua si o bratara sau o alta bijuterie roz happy

3 răspunsuri:
| BrunetteGirl01 a răspuns:

Pai depinde cum e toata tinuta...cred ca mai degrama cea gri fiindca portocaliu cu rozu sunt 2 culori tari cam asemanatoare si nu prea trebuie sa fie impreuna... Dar cum am zis conteaza si restul tinutei, probeazale pe amandoua si vezi care iti place mai mult. happy

| AndreiP98 a răspuns:

Eu as zice mai de graba esarfa gri, dar nu lua sfatu in considerare, ca nu ma pricep. Eu mi-am zis doar opinia

| cefaci a răspuns:

Dragele mele, eu o sa va ajut mereu si o sa mai vedeti postari de-ale mele la beauty&fashion caci eu cam la asta ma pricep

Daca vrei sa fii eleganta alege-o pe cea gri si daca ai o palarie neagra, si jeansi de culuoare inchisa
Daca vrei sa fii funny laughing pe cea roz, niste bratari orice culoare si prindeti parul in doua codite