| anonim_4396 a întrebat:

Cei care cumparati revista bravo sau popcorn ...ati observat ca mereu gasiti un poster cu Tokio Hotel... va convine? Sau ati dori postere cu alte vedete (vreau exemple ) :d

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Ce are daca gasesc mereu postere cu TH? Mie imi convine, imi place muzica lor si oricum daca nu va place TH atunci poti sa intorci posterul si gata. Ce mare scofala?

84 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt o mega fana Tokio Hotel, dar imi plac cateva melodii.As vrea sa bage postere si cu Jonas Brothers.Sunt o super fana.Stiu aproape totul despre Joe Jonas. Ce dragut era Joe in Camp Rock!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar, ce aveti toti cu cei de TH? v-au facut ei ceva? din partea mea eu as vrea sa gasesc mereu, in fiecare nr al revistei postere cu Tokio Hotel pentru ca ii ador si daca nu va place puteti sa rupeti posterul si gata.mare chestie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael jackson il iubesc la nebunie este o bomboana un dulcik 1va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce putem face? du-te tu unde se fac revistele si spune-le sa nu mai puna postere cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi chiar, numai TH TH TH... altceva nu exista?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, as vrea sa fie postere cu High school musical, Madonna sau Miley cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer urasc Tokio Hotel! As vrea mai multe postere cu Miley Cyrusbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ask TOkio Hotel nu sunt impotriva lor...Sunt foarte tari...insa Jonas brothers sunt si mai tari ii ador:X:X:X:X:X... Dar nu prea apar postere ca eistraight face...deci as vrea sa bage postere ca Jb:X:X:X:X... i

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi da imi convine inca foarte mult pentru ca iubsc trupa TOKIO HOTEL

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mi-ar placea daca ar exista si postere cu vedete de genu :Nickelback, Rev Theory, Vanilla Ninja...si altele... m-am cam saturat de TH si Milei Cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bishop, sau cum dracul te cheama, aratarei mata nu th ai auzit... du-te dracul de handicapat psihopat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi convine ca in fiecare revista sa imi bage poster cu lesinati aia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi convine...imi place TH...
mai ales de Tom... e un dragut...love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi convine dar as vrea poster si cu Parry Potter si cu Elijah Wood,, puya,, TH

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu de foarte mult timp imi doresc macar 1 singur poster cu Avril Lavigne. Dar foarte rar apar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda. Mie imi place cu Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu david dj & dony am vrea postere dar nu baga sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai sa vezi ceti zic eu. daca nu-ti place th rupi posteru sau faci ce vrei cu el daca gasti postere cu th pai asta inseamna ca sunt mooti fani a lui th ca ey sunt cei mai buniii vezi. da cu cine vrei sa gasesty poster? cu miley cyrus?laughing vai. expirata aya hahahahaha mai bine va multimiti ca va dau postere nu cu cine da dic nu-i comvine ce ii da omu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TH ce muzica ii aia
mi se face rau
ce postere pai
miley cyrus
ashley tidale
lady gaga
selena gomez
demi lovato
kesha
justi biber
jonas
gemeni sprouse
etc
numa nu TH
aia ma dispera

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi convin posterele cu tokio Hotel, as prefera postere cu Ladi Gaga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar si eu m-am saturat aproape in fiecare umar e cate un poster cu TH sa nu mai zic de mega-postere, sunt naspa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin bieber sau justin bieber si daca s-ar putea justin bieber :-p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiam ca sunt postere cu TH in revistele astea ca nu le cumpar prea des, dar cred ca de acum in colo o sa le cumpar, cautam de mult postere cu ei si nu prea gaseam, eu as vrea chiar sa fie mai multe cu TH si cu Avril Lavigne!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu imi place ca pun mereu postere cu th.ar putea sa pun poster cu jb ar fi mult mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey! da, am observat, dar nu intotdeauna.imi plac cei de la TH sh ascult cu placere muzicaa lor, uni spun ca's niste emo ciudati si fara personalitate, dar daca esti la fel ca ei, stimti ec gandesc si sti cum este lumea lor...la naiba, as dori sh alte postere, cum ar fi metallica, avril lavigne, good smack, paramore, green days, linkyn parca, ceva de genu' dar, daca tot ti se pare ciudat, ai putea incepe a asculta muzicaa lor si a'ti decora camera in stil TH:Xsi da, cumpar sh popcorn sh bravo, si pentru postere, dar sh pentru continut sh ca sa nu citesk o carte, citesk revista, FOARTE TARE FRATE! va pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jackson., lady gaga, kesha, Avril Lavigne, Twilight, rihanna, inna, puya, etkbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu mar deranja daca gasesc postere cu th dar as vrea si cu alte vedete precum cei din twilight

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place TH si cumpar revista cand este vreun articol sau poster cu ei,.
si nu sunt numai cu THtongue.mai sunt si cu altii.si daca nu va place mai sunt postere cu altii.
mai ales in Bravo, chiar nu sunt postere cu TH asa des.:-s
daca nu va palce trimiteti un mesaj la revista.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jackson