| anonim_4396 a întrebat:

Cei care cumparati revista bravo sau popcorn ...ati observat ca mereu gasiti un poster cu Tokio Hotel... va convine? Sau ati dori postere cu alte vedete (vreau exemple ) :d

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Ce are daca gasesc mereu postere cu TH? Mie imi convine, imi place muzica lor si oricum daca nu va place TH atunci poti sa intorci posterul si gata. Ce mare scofala?

84 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, imi convine ca gasesc asa de des postere cu Tokio Hotel si Bill Kaulitz, pentru ca ador aceasta formatie si sint foarte indragostita de Bill Kaulitz. Sper sa continue tot asa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,imi convine ca gasesc asa de des postere cu Tokio Hotel si Bill Kaulitz,pentru ca ador aceasta formatie si sint foarte indragostita de Bill Kaulitz.Sper sa continue tot asa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da imi convine th sunt foarte tari... nu va place nu va luati revista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi plac tokio hotel vreau postere cu justin bieberbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii ador pe th dar im i cumpar bravo si nu gasesc niciun poster cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce aveti fratilor ca nu sunt multe postere cu TH
din contra eu as vrea sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi convine...mai bagati postere de pe disney channel in gen jonas brothers miley cyrus hsm si tot felul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As dori ceva diferit as vrea si cu milei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi convine.imi plac foarte mult baietii.canta frumos. iar bill este chiar simpatic.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exemple: tokio hotelbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai tokio hotel :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi convine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea mai multe postere cu avril lavigne

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaa? eu ma chinui sa gasesc postere cu ei si tie nu iti plac.eu ador TH. love Tom Kaulitz:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi comvine asa. posterele cu tokio hotel sunt foarte faine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi convine.Sunt fana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca u ai gasit postere ce sa zic eu nusad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as dori cu trupe rock...\m/ gen metallica sau nirvana[mai greu cu nirvana... i-a uitat lumea]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand, sunteti niste analfabeti pentru ca nu sunteti in stare sa scrieti macar numele formatiilor "preferate" corect. In al doilea rand, Popcorn este o revista romaneasca nu nemteasca, ca este preluata e partea a doua. In al treilea rand revista da ce se cere. Exista pe la ultimile pagini o adresa pe care puteti trimite sugestiile voastre. Folositi-o, nu comentati aici ce vreti si ce nu ca nu intra nimeni sa se intereseze.

| xmellox a răspuns:

TH sunt niste mari poponari si chiar nu-mi place cum canta (stiu ca fanele obserdate o sa sara pe mine da` asta e). Eu vreau sa se mai puna postere cu Metallica, Nightwish, Slayer, Dimmu Borgir, Cradle of Filth, Slipknot, Children of Bodom, Rammstein, Megadeth, Iron Maiden, Sirenia si alte trupe rock.

| criscir1 a răspuns:

Hey. sunt Cristina, o foarte mare fana Tokio Hotel si cumpar mereu revistele Bravo si Popcorn. Imi comvine ca mereu sa fie postere cu Tokio Hotel, dar in ultimele numere chiar nu am mai gasit.
I love Bill Kaulitz :X

| soniaaamariaa a răspuns:

M-am saturat de TH. M-am saturat de postere cu ei... sa mai puna si postere cu altii! ex: miley, avril, rihanna, jb... cei de la disney ...hai hai ca-s multe celebritati in lume nu numai TH

| carlabilliejoe a răspuns:

Da m-am cam plictisit ca vad peste tot Tokio Hotel as vrea sa mai puneti postere cu Green Day sau Avril Lavigne Adam Lambert. va rog!

| carlabilliejoe a răspuns:

Deja m-am plictisit de ei...
poate Green Day, Avril Lavigne, Adam Lambert

| julia_7263 a răspuns:

Lumea e aproape plina de fani tokio hotelhappy