| drumulspreiad a întrebat:

Ceva provocari pentru adevar si >provocare?:

Răspuns Câştigător
| girlloveboy a răspuns:

laughing sunt multe happy dar ti`le zic pe cele mai impo pentru mine si prietenii meiwinking
Da`te de 5 ori de-a rostogolul si apoi incearca sa stai in cap.

Scrie un sms amoros si trimite`l unui numar aleator.

Vorbeste timp de 5 minute ca un bebelus.\

Striga in gura mare sau pe geam numele persoanei de care esti indragostit (a)

Imita un profesor de la scoala.

Suge`ti degetul si apoi plangi ca un bebelus.

Fa o descriere in stil rap pentru unul dintre jucatori.

Incearca sa stingi o lumanare doar cu nasul

Timp de un minut comporata`te ca o maimuta in junglalaughing

Sa mananci o bucata de ciocolata cu mustar pe ea.

sa iesi pana pe hol/in curte in lenjerie intima si sa stai 5 min si sa dansezi parca ai fii intr-o discotecahappy

sa-l imiti pe basescu.

sa strigi in gura mare ca te`ai indragostit de mama-omida

Punel/o sa danseze cu mopul

Sa vorbeasca cu un anumit accent pana la sfarsitul jocului

sa sarute cu limba un obiect din apropiere

sper sa-ti placa

sa faca flotari cu cineva pe el

sa epileze un baiat pe picioare

sa-si frece nasul de cel al unui jucator

sai dea cuiva webu si sa dea 5 pupici sau sa dea tricoul jos daca e baiat sau sa bea apa cu lingurita Sunt multe chestii pe care le poate face la web

sa strige in gura mare ''vreau la mama''

sa-i dea un pupic primei persoana de sex opus pe care o vede

sa cheme pe cineva la el acasa acel cineva sa creada ca vor fi doar ei doi

mdea cam asteawinking s-ar putea sa scriu unele de mai multe orii dar ti`le-am zis cum mi-au venit in mintelaughing

3 răspunsuri:
| zizi000 a răspuns:

Provocare: a imita un spermatozoidlaughing
- a imita o rama care intra un musuroi. Cel cu pricina trebuie sa se tarasca laughing

| adryana_6228 a răspuns:

Hmm. m da! daca spune adevar pune tot felul de intrebari mai deokeate cum ar fi: -mai esti virgin
-care a fost cea mai lunga sau skurta reletie?
sau provocare: -sa pui o carte de joc pe perete si in timp ce ii dai drumu pe perete in jos el sa o prinda! nu o va face decat cand va avea 20 de cucuie in cap! e greu de prins cartea unii nu o prind deloc! fundita?

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Adevar sau provocare www.asp.site11.com