| DaRkAnGeL_5368 a întrebat:

Care sunt cele mai tari provocari la adevar si provocare?

Răspuns Câştigător
| Monique_2773 a răspuns:

Clar, saruturile. Si nu neaparat cu persoanele care iti displac. Cel mai tare e sa joci adevar/ provocare cu un prieten/a bun/a si persoana pe care o placeti si sa rugati prietenul/a sa va provoace sa il / o sarutati pe baiatul/ fata iubit/a. In cel mai bun caz, sentimentul e reciproc smug Succes! :* Si sper ca te'am ajutat! big grin

1 răspuns:
| ghitzu a răspuns:

Cele mai tari provocari de la adevar si provocare cred eu ca sunt sa saruti pe cineva care iti displace enorm de mult! funda?