| Neah a întrebat:

Chiar exista acei traficanti de organe in Timisoara, sau e doar gluma, ca sa ii bage pe localnici in sperieti?

50 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda forte!laughing) Exista aia.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi va dati seama cati s-au imbracat in calugari sa sperie lumea cand a auzit vestea asta? hai lasati-o balta numai vrajeli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie nu extista oameni buni ce va impacientati in haul asta?
daca era dv sigur dadea pe pro tv si pe toate posturile astea deci Nu e adv
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma chiar exista dar daca vedeti ca se opresc la tine tinete de nas si dai un picior in **** si la aialalti doi bagate printre ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne... am trecut acum seara pe la prin zona Dacia... aproximativ ora 10. si am vazut acea masina TM 90 RZV despre care spun si persoanele de mai jos erau 4 oameni imbracati in negru oricum nu i-am vazut bine ca era intuneric si stateau in masina intr'un loc mai retras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca face lumea caterink pe forumul asta?rolling on the floorrolling on the floor... terminatzi frate cu prostiile astea...sunt doar bla bla-uri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

chiar exista la mine in sat au fost au fugarit un civil ce venea de la servici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in asta pentru ca ar fi trebuit sa se dea pe tote posturie tv asa ca VRAJEALA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii, vede-ti ca exista calugarii... i-am vazut aseara la mall, sus in blackbox si au baut o limonada de lamaie fiecare, inainte de a actiona! si dupa, au mers la patinoar ca sa se dezmorteasca dupa zilele astea de pauza, treaba cu craciunu' si bla bla bla...si acum NE CAUTA ORGANELEEEEE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maii da`ti dracul de tampitsi. sperie toti copii. nu maii putem iesi p strada ca stauu rahatsii aia p nujt unde. is fata si nu mi frica de eiwinking. iesiti insotiti de cineva afr. tongue. si totul va fi bine.winking. d oricum dk is asa multe cazuri ar trebui sa fac si politsia cate ceva. x(. ratatsi dracul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da, fiindca tatal meu e politist si a fost pe cale sa ii prinda,... dar au scapat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vrajeala eu stau in timisoara si am auzit am pe cineva care a vazut si pe net oricum ei cel mai mult stau in zona dacia pentru ca acolo au ei un sediu ascuns si na va dati seama se mai imbraca in calugari sau macelari sau doctori in prosti din astea deci sfatu meu este sa aveti grija daca vedeti ca se apropie cineva de voi foarte mult mai bine nu stati mai bine plecati si nu-i bagati in seama ca ei poate sa se imbracve normal si sa aiba masca ca si cum ar fi fata adevarata deci aveti mare grija pa va pup si sper sa nu fiti in cazu asta bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!
Sunt 4 calugari + un doctor care umbla prin zona Dacia din Timisoara sau prin spitalele din oras.
Se fac ca vin in spitale pentru. cei internati si le fura organele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi fata cu nr de inmatriculare tm 90 rzv dac era cum spui tu erau prinsi de mult. voi acum si cand vedeti microbuzele de paine ziceti ca sunt ''calugarii'' aceia. Daca era adevarat erau televiziunile circulau incontiinu pe toate satele din judet si politia facea razie pe tot judetul.nu zic ca nau existat cazuri un caz 2 poate or fi existat, dar rapitorii aceiai nu dadeau ei atatcu de 2 ori in acelasi loc.cristi TM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La generala 19 nu am auzit nimic, dar eu am patit sa dau de ei si a trebuit sa fug. Cu greu am scapat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer am vazut un calugar care sa coborat dintr-o masina neagra an judetu timisoara la sanicolau-mare chiar exista

| Criiistiiiiina a răspuns:

Nu stiu nici eu ce sa creedd.
mi'e o friiica de numaaa'!crying

| PerryPlatypus a răspuns:

Da eu cred ca exista pentru ca m-au urmarit unii.Eram cu un prieten pe bicle si ne-au urmarit pana cand am luat-o pe langa un gard si am scapat.A doua zi seara pe la 10 jumate a venit o masina ciudata care s-a oprit aproape de casa mea si m-a urmarit cand ma plimbam cu bicicleta.A treia zi m-a urmit un volvo rosu pana acasa si a stat 5 minute langa casa mea dupa a plecat.Eu cred ca sunt traficanti de organe...nu stiu ce sqa fac:-ss

| deeadeii a răspuns:

Da exista, adica asa cred eu pentru ca se aud o gramada de zvonuri. deci daca vedeti o masina cu nr de inmatriculare TM 90 RZV aveti grija! e o masina negra, o duba sau un volvo. fiti atenti la toti cei care se apropiete de voi sau va spune sa ii ajuta sa puna ceva in masina crying. mie imi este fffff frica crying