| Nenumescovici00 a întrebat:

Buna
spuneti-mi si mie niste filme de groaza care sa ma bage in sperieti.
Funda

Răspuns Câştigător
| HurremSultan a răspuns:

Buna!

Mie mi.a placut :
1. Mirrors 1/2.
2.Saw
3.Darg me to hell(Tarata in iad)
4.Shutter 2004.Crede-ma sunt de groaza. Funda?love struck puppy dog eyes

13 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna!
1.Saw 1,2, 3,4, 5,6,7 (este sadic)
2.The hills run red (este genial!)
3.A nightmare on the elmstreet (nu chiar foarte rau dar este misto)
4.The strangers (inspaimntator )
5.Casa de ceara (deasemeanea genial!)
6. Drag me to hell (are si niste parti scarboase )
7.Paranormal activity (este misto dar nu foarte infricosator...cu fantome )
8. Mirrors 1 si 2 (asta chiar merita vazut este suuuperrr)
9.The grudge (eu l-am vazut decat pe trei si nu prea este groaznic.)
10.The hauting in connecticut (asta este super si mi se pare ca era bazat pe un fapt real)
11.Friday,13th (este genial)
12. Ultima casa pe stanga ( de asemenea super)
13.The box (interesant)
14.The exorcist (este super! )
15.One missing call (interesant... dupa ce m-am uitat imi era frica sa raspund la telefon )
16.Papusa Chuchy-1, 2,3, 4 ( este misto )
17.Final Destination (erau 3 sau 4 parti...)
18. Orphan (genial!)
19. Wrong torn (este misto )
20.The unborn (este...tot misto )
Astea sunt filmele care chiar merita vazute...am mai vazut multe care erau chiar plictisitoare! Si the Grudge nu este cine stie ce dar multora am vazut ca li se pare infricosator asa ca m-am gandit ca o sa ai aceeasi parere ca ei! big grin

| HurremSultan a răspuns:

The Wolfman
Legion
Saw VII
Piranha 3-D
Resident Evil: Afterlife
A Nightmare on Elm Street
grudgee
The Crazies
Predators
The exorcist

Saw 1, 2, 3,4,5

Final destination

The uninvited :X:X

The exorcism of Emily Rose
Changeling (2008)
Halloween (2007)
Al 6-lea Simt
The Ring
Drag me do hell si My bloody valentine
sunt marfa toate le-am vazut ma si gandesc deja la ele si mi se face pielea de gaina

| HurremSultan a răspuns:

Ms pnt funda kiss

| Alëxąndŕą a răspuns:

1.Te Grudge (1, 2, 3) mie cel mai mult mi-a placut 1
2.The ring (1, 2)
3.The Orphan a fost ceva filmul asta
4.Stiu ce ai facut asta vara a fost un film plin de suspans nu chiar de groaza, dar cu siguranta suspans
5.Ar mai fi Exorcizarea lui Emily Rose mi-e frica sa ma uit la ea laughing

Răspuns utilizator avertizat
| flowerpower12 a răspuns:

Buna
Vineri 13big grin

| Cioxan a răspuns:

Paranormal Activity 1 si 2! Uita-te noaptea...singura si cu lumina stinsa si sunteul dat "mai tare" ca de obicei happy Sunt niste filme de nota 10 inspirate din realitate! funditabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orphan,The Last House on the Lef, 28 Weeks Later, Mirrors ...as spune ca aceste filme sunt foarte strasnice...happyhappy

| CRISTINA_5101 a răspuns:

REC 1 si REC 2(posedati etc)

| Clara_9356 a răspuns:

The ring(Inelul)

| diana_9296 a răspuns:

Vineri 13big grin

| ionut3008 a răspuns:

Intoarcerea mortilor vii 3! E super!

| petro96 a răspuns:

Saw1,2,3,4,5,6 sau saw 3d...sau Scarry movie1, 2,3...