| Chrisstine a întrebat:

Ati auzit de aceei traficanti de organe? In gorj sau dolj >sunt:" ati auzit de vreun caz?thinking

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Am auzit de ei am auzit si de cazuri dar fara prea multe informati. si la cateva blocuri de mine cica leau luat organele la 2 copii. da ciudat e ca nu a venit nici politie nu s-a inchis nici locu nici nu iau inmormantat (avem si biserica langa ). deci nu cred ca esti adevarat. insa nu iesi noaptea ca daca nu-s traficanti de organe sunt betivi si alti.

| giuly a răspuns:

Desigur.
chiar acum suntem pe urmele tale. sa dormi iepureste noaptea asta!

| IonutPutinica a răspuns:

N-am auzit nici un caz du-te la politie si ancheteaza-i pe agenti