| LucYusAnOnYmuos a întrebat:

Cine ar vrea sa sparga o banca sa fure 1 dolar si sa scape neprin?

Răspuns Câştigător
| Lalaloveu a răspuns:

Eu nu as vrea

8 răspunsuri:
| LucYusAnOnYmuos explică (pentru Lalaloveu):

Ct de sincer a fost raspunsul tau?

Răspuns utilizator avertizat
| LucYusAnOnYmuos explică (pentru BigHoss):

Multumesc pentru raspuns inteligentule laughing))

| LucYusAnOnYmuos explică (pentru BigHoss):

Am intrebato pe mama daca vrea si surprinzator a spus ca vrea dar asta in cazul in care vine si Ma ta

Răspuns utilizator avertizat
| LucYusAnOnYmuos explică (pentru BigHoss):

Daca tu stai pe centura asta nu inseamna k si mama sta pe centura inteligentule care nu te duce mintea deloc. reformulez, te duce mintea pina pe centura si inapoi.De aia ai raspunsuri de astea de persoana educata si inteligenta o persoana asecolului 19

| LucYusAnOnYmuos explică (pentru BigHoss):

Nu cred ca maicata ar avea vreo legatura cu discutia asta asa ca o sa o excudem din conversatiewinking

| TPU3455353576 a răspuns:

Toti