| mylady a întrebat:

Am o intrebare si rog seriozitate:prietena mea cea mai buna e indragostita de un baiat care nu o place. O,, prietena" de a eii vrea sa il fure si face tot posibilul. Ea nu intelege ca trebuie sa scape de asa numita prietena...Cum as puta sa o ajut ca sa o placa baiatul si cum asa putea sa fac sa scape de prietena cea mai rea?

1 răspuns:
| inger02 a răspuns:

Pai daca baiatul nu o place n-ai cum sa faci asta dar spune-i prietenei tale de cealalta prietena a iei chiar inregistreazo cand vorbeste pe prietena aia rea a ei si arata-i dovezile o sa te creada si o sa nu mai vorbeasca cu ia