| corina977 a întrebat:

Cine este midnight? cine stie are funda:X:*

Răspuns Câştigător
| midnight a răspuns:

Bai copii, va bateti joc de mine! oameni buni YO sunt midnight! auzi. un spiridus. si apropo parfumu ala miroase bine?

7 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Midnight Pearl.este un parfum superb:Xlaughing

| Fllorentina a răspuns:

Midnight = miezul noptii! 1

| haiZI a răspuns:

Film

| Glamour612 a răspuns:

Midnight inseamna miezul noptii dar mai este si un parfum Midnight Pearl(parca la oriflamethinking nu stiu sigur)
Dar daca te referi la un personaj cevathinking nu stiulaughing banuiesc ca e un spiridus sauthinking laughing

| corina977 explică:

Vedeti cine a stiut? midnight...

| midnight a răspuns:

Ms cori pentru foonda. te pupa midnight :X

| Glamour612 a răspuns:

Eh...ma gandeam si eu la un spiriduslaughingNu stiu asta mi-a venit in mintelaughing.
Si parfumul alathinking mie imi place mult cum miroasebatting eyelashesStiu ca il avea mama si ma mai dadeam si eu cu ellaughingbig grin