| yodeni a întrebat:

Care stie ce sa fac sa nu ma mai plictisesc are fundalove struck

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Plimbari cu prietenii

| LiGaCoRnVEVO a răspuns:

Eu tot ma plictiseam la moarte pina acum 2 zile cand am descoperit TPU! Acum imi petrec timpul liber raspunzind la intrebarile celorlalti! Funda?big grin

| ioandreii a răspuns:

Cand ai ceva de facut (ex temele la scola)iti este lene si ai face orice numai ce ai de facut nu. Apoi apare plictiseala si vrei mereu ceva nou ceva deosebit. Ca sa nu te plictisesti fa ceva ce te pasioneaza, fa sport, iesi la plimbare, dar nu in ultimul rand fa ce ai de facut temele, curat, o reteta noua de o prajitura, o surpriza parintilor fratelui prietenilor, mestereste ceva.