| raluka_8394 a întrebat:

Cine imi zice si mie cateva status-uri ceva de genu"astepti sa fii bagat in seamabig grin

Răspuns Câştigător
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Asteapta pana te voi baga eu in seama, daca se va intampla astalaughing

steapta sa iti vina randu esti ultimul pe lista mea

Stiti ce urasc eu cel mai mult in viata asta, prostia si stiti dc… pentru ca se raspandeste.

. Prietenii falsi sa de BUZZ! astazi fac prezenta

. ←♥→Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult←♥→

E mai rusinos sa nu ai incredere intr-un prieten decat sa fii inselat de el.

Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi

Un bun si sigur prieten e constiinta ta: n-o ucide, ci las-o sa moara odata cu tine