| ANDRADA_4403 a întrebat:

Cine imi zice cateva status-uri despre zambet...vise?happy

5 răspunsuri:
| 5dfsd3612 a răspuns:

Stiu multe lucruri despre tine:
1.Esti pe net
2.Stai pe TPU
3.Citesti acest status
5.nu ai observat ca punctul 4 lipseste
6.Verifici daca am dreptate
7. Zimbesti
8. Iar acum imi dai funda

glumesc e doar un status ♥

| danutzzika a răspuns:

SMILE- the seconde best thing you can do with your mouth big grin

| Onutsaaa_6636 a răspuns:

-Am invatat sa plang cu zambetul pe buz -Chiar si cand esti suparat, zambeste, caci nu stie cine s-ar putea indragosti de zambetul tau -Daca vezi pe cineva fara zambet da-i unul de al tau -Alfabetul incepe cu litera a, numaratoarea cu 1, tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine.
-as vrea sa donez zambetul tau lunii ca noapte cine o priveste sa se poata gandii la tine -chiar daca sunt tot timpul cu zambetul pe buze...nu inseamna ca sunt fericita...ci doar incerk s privesc inainte si s las trecutul in urma

Sper sati placa

| GigiMda a răspuns:

Http://statusbun.com gaseti de care vrei