| anonim_4396 a întrebat:

Era un status. ceva de genu' 8 planete, 7 continente, .....si eu tot singur. funda pentru cel care mi-l zice complet.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| HenkyPenky a răspuns:

Un univers, 8 planete, 204 ţări, 809 insule, 7 mări, 6 miliarde de oameni si. Sunt inca singur / singura.

| Tudor_Florin_1990 a răspuns:

In primul rand sunt 9 planete, mult mai multe mari, cam 7 miliarde de oameni, vreo 6 oceane, 5 degete la o mana, 4 e nota cea mai des luata, cei 4 apostoli erau 3, Luca si Matei si eu sunt singur ca Grivei (asta e scoasa de mine, mai originalawinking )