| TalenT_1603 a întrebat:

Cine imi zice si mie niste statusuri Funny? Cel mai fain primeste Funda:X

2 răspunsuri:
| Amalia a răspuns:

M-am gândit la statusu' ăsta toată ziua
Dragul meu chiftea prajită,
Tinichea hodorogită,
Te iubesc şi te ador
Ca pe-un pui de curcă chior
Opriţi planeta... vreau să cobor
Îmi e dor de tine.de căldura ta...în zilele când mă culcam cu tine... draga mea pijama
Elodia... dacă intri... dă şi tu un buzz că suntem îngrijoraţi pentru tine

| GumzZz a răspuns:

1)adevarul n-are pret de aia am ales si iti vand minciuni tongue
2)am citit pe un pachet de tigari ca fumatul dauneaza grav sanatatii si de atunci m-am lasat de citit laughing
3)munca nu a omorat pe nimeni.dar de ce sa risti big grin