| geany98 a întrebat:

CAre imi zice cele mai funny si mai interesante statusuri primeste funditzsa:X:X

Răspuns Câştigător
| Smiley a răspuns:

Chiar cand credeam ca am ajuns pana la capat, se gasi unu' sa mute capatu' mai incolo

Nu va deranjati sa ma deranjati caci nici eu nu ma voi deranja sa citesc, mai ales sa va raspund

Daca nu ai auzit de mine inseamna ca nu ai cultura generala Cine se scoala de dimineata, Casca toata ziua 1. Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.
2. In Caz de Al III-lea Razboi Mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice!
3. Ma uit la luna... te vad pe tine ma uit la soare te vad pe tine ma uit in departare te vad pe tine DA` da-te dracu din fata mea odata!
4. m-am gandit la statusu` asta toata ziua
5. Pe usa scria? femei?, si cand am intrat erau numai WC-uri? sad
6. cand eram mai mic si mergeam la nunta, toate babele ma loau de obraz si ziceau - lasa ca si tu urmezi acum m-am facut mare si la fiecare inmormantare le iau pe babe de obraz si le zic -lasa ca si tu urmezi
7. imi e dor de tine de caldura ta in zilele cand ma culcam cu tine draga mea pijama
8. un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind! rolling on the floorrolling on the floorlaughinghappybig grin
9. un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind! rolling on the floorrolling on the floorlaughinghappybig grin
10. Ce poti face azi nu lasa pe maine, lasa pe poimaine ca poate nu o sa mai fie nevoie.
11. ce face o vampiroaica singura in desert?
...asteapta sa-i vina ciclul
12. dnd mie` rau nu mai pot cad jos din picioare mor aoleo ma ia cu lesin, deseara dau party la mine acasa cine vine? happy
13. Daca nu sunt la coada la paine cautati`ma la oua.
14. Orice prost poate şti. Scopul este să inţelegi.
15. M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programu'!

1 răspuns:
| thelittleenstein a răspuns:

1.ma bate stresu ma chinuie lenea ma omoara somnu dnd ca sunt vanat si in cur
2.grea e viata si pustie cand te caci si nai hartie dar mai grea e cand te caci si napuci sa te dezbraci
3.nu beau nu fumez nu vorbesc urat.Ce dracu am de am scapat tigara in bere?
4. fetele nu gem fetele compot
5. iubi cand intrii dati 2 palme si iesi
6.doi scheleti se trag de pielea ma duc sa le tin grasimea
7.dnd dau gainile cu ruj
8.ninge! vrei sa ne...frecam?
9.m-am gandit la statusul asta toata ziuabig grinnu ca-i frumos?
10.nu-mi spune ca sunt de ****... Posibil sa regreti pe viitor daca o sa fiu pe gustul tau
11.dnd impletesc becuri
12.in cantonament p`afara
13.pe usa scria FEMEI dar cand am intrat erau numai WC-uri
Sper ca iti ajungbig grinxD