| lovehurts a întrebat:

Vreau si eu statusuri Frumoase, Funny, Triste si De Dragoste,, cel care imi da cele mai frumoase statusuri primeste fundita

Răspuns Câştigător
| SexyGirlDulkik a răspuns:

STATUSURI FUNNY:
Viciul dăunează doar dacă nu iţi face plăcere!
Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt? Ia autobuzul
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Adevarul nu are pret, de-aia n-am de-ales si iti vand minciuni
Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapida.
colo sus in cimitir,smug staw morminthele in shir, mai fha uh mijtoo de mine, ca fac loc si pentru tinewinking
sunt o mica finete,invidiata de multe zdrentze
Multe ati vrea dar n`aveti daru` [laughing] sa intreceti originalu!love struck
[;x]~[!]fOaIe vErDe sOlZi dE pEsTe[winking]~[;x]~[;>]uItE pRoStU cUm cItEsHtE[winking]~~[hee hee]….[~~~]
aM tAlEnT sHi mArE sTiL … fata … sPaTe sHi pRoFiL batting eyelashes
merSuL eI dE ScENa,Te baGa’N dILema…VorBeSTe K O prOfeSOara…CU’n cUVanT Te Baga’N boaLa…poZeaZa’n PozZiTiI prOpRI…Iar VoI TarFeLor daTi COPY
Nu pot sa vb acum, am mancat ceapa…
Oferta toamna-iarna: la fiecare buzz dat primiti un ignore gratis!
Ascult muzica la maxim cu sistemul 5.1, te ia naiba daca dai buzz
A fugit statusul
Blonda,fierbinte,inalta,frumoasa,dotata,90-60-90,amatoare de senzatii tari………….vand camion
Vand Telefon Nokia cu ecran polifonic si sunete color
Vand sapa cu pedale si handsfree.Detalii la 112 in toate retelele
Psihiatrul mi-a spus ca-s nebun dar vocile din capu meu il contrazic
Vand ciorapi cu Mp3 player si chiloti cu harddisk pe sata2(500gb)12.000 rpm
Alerg porcul vecinului prin gradina cu sapa….BRB!
N-am bani de status I-am cheltuit pe avatar.
Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua
chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit
De vanzare cutzit cu luneta
Am status…dar nul zic.
Fac cinste plateste vecinu!
Schimb coala A4 pe Audi de acelasi tip.buzz me cei interesati!Nu deranjati inutil!
Sar de pe bloc daca nu ma suni…. nu ai sunat deci ….
Mulg sticla de lapte poate iese o vaca
Sunt un prost dar cand ma uit in jur ma linistesc
Status under construction
OF STATUSUL ASTA...NUMA NU POT SA-L UMPLU NICIODATA !
Am nevOie d cineva da\' n\'am nevOie de Oricine...eO am nevOie dOar de cei kre au nevOie de mine!love struck:Xlove struck"
Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara:X
Cine e harnic si munceste, ori e prost ori nu gandeste
Fumatul ucide si tot nu`i la puscarie
STATUSURI DACA ESTI BARBAT:
Multe fete ca si tine Isi doresc sa stea cu mine Pe ele le pacalesc Si pe tine te iubesc
STATUSURI DE SUPARARE:
Inainte sa plec vreau sa stii ceva:.arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n’are de cine
Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci cam pe idiotul
Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte !
Nu-mi pasa ca ma sting ujor asteptamnd.nisip purtat.de vant.doar lacrimi mi-ai lasat si un suflet pierdut .sa-mi tsina de urat.
Lumea e o scena , viata e un act… Ai venit , ai vazut…pa si pusi ai plecatsadsad
STATUSURI DESPRE OAMENI:
tiMpUl ZboAra big grin :X dAr inDifeReNt De Ce Va` FiI !:X nu uITa sA Fii dOar ce vRei u sA` Fi!
Fetita talentata din revista decupata
Eu am stil nu ca oricare,rar gasesti asa valoare,nu ma iau dupa oricine,fac ce cred eu ca e bine,asta-i fata adevarata,si cuminte si stilata
Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat !-Nu esti decat o marioneta…si-ti dai impresii….esti "vedeta"…ma faci sa rad…esti chiar penibila…dar tu te crezi "irezistibila"
Peste toate o sa trecem cu capu`sus__Ne avem una pe alta asta`i mai presuslove struck
True friends re hard to find, harder to leave and impossible to frorget.
sunt fetita rea… ai ceva impotriva mea? hai incerca sa ma opresti….ca te iau doar cu povesti
STATUSURI DND, BRB:
DND Dresez furnici!
DND imi calculez moartea…asa ca nu ma deranjati ca vi‘o calculez si p‘a voastra…
Plecat:vorbeste in punga si cand ma intorc imi dai punga
STATUSRUI DE FERICIRE:
Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge
STATUSURI DIN CARE INVETI CEVA:
Sunt succese care te înjosesc si înfrîngeri care te înalta
Zambeste, atunci cand prietenii nu sunt ce par Zambeste, chiar daca ai nevoie si dispar
Fii fericita pentru un moment. Acel moment e viata ta.
Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet
Invata si din greselile altora, nu vei avea timp sa le faci tu pe toate.
‘prieteni’ unii sunt ca doua fetze nu crede in ei si le spune secrethe ca peste 2 minute spune la toata lumea sa ne faka raw oh go on am patit si eu imi fata imi vb frm si pe la spatec zici ca era dusmani sa nu lasati niciodata prietenia d 2, 3, 4, 5,6, ani pentru niste ‘prieteni’ de 1 an….
Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora [ ]Si adoram pe cei ce ne ignora [ ( ]Pacat ca ranim pe cei ce ne iubesc [ broken heart ]Si iubim pe cei ce ne ranesc [ sigh ]
Un/o prieten/a adevarat/a vede prima lacrima care curge pe obrazul tau, o prinde pe a doua si o opreste pe a treia.big grinbig grin
Zambetul este accesoriul meu preferat.
Totul trece...Asa se spune...Dar niic nu trece fara sa lase urme
Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata
am invatat ca totul are un sens
STATUSURI DE DRAGOSTE:
Am o tehnika speciala. stiu exact cum sa te bag an boala. sa te’nec an parfum si sa ma vezi printre baloane de sapun
I need you here wherever you are …I need you now to take me so far !
Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal
După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată. că după o jumătate de oră vine altu
Let me feel it, i wanna touch your skin .let me kiss it, i wanna taste the sin
Gura mea guritza dulce cum te prinde te seduce
Stiu sa iubesc. stiu sa ranesc…. nu te juca… sti bine ca pot trisa
Te sarut in stil versace ca lumea sa te atace…te sarut in stil armani ca sa`mi oftic toti dusmanii…te sarut in stil chanel ca asa`s doolce de fel
Sunt firbinte si mi`e frica sa nu ma sting ca o lumanare in bratele tale !
Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul…
Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte!
Love me.Kill me.Kiss me.Hate me.Hurt me.Hug me.Bite me.Win me.Forget me.
Exista un moment in viata cand realizezi,cine conteaza cu adevarat,cine nu a contat niciodata, cine nu va mai conta,si cine va conta intotdeuna.
[Friendship is like the relation between hands and eyes. When the hand gets hurt, the eye cries, and when the eye cries the hand wipes its tears:X]
[A friend is one who believes in you when you have ceased to believe in yourself]
in viata n-ai voie sa spui "imi pare rau", "regret"!" decat celor care o merita cu adevarat
Te iubesc, te doresc, dar apoi te parasesc.
Toata caldura din jurul nostrum,toata lumina si bucuia vietii noastre ni le aduce dragostea.
Fara dragoste n-am vedea soarele rasarind, copacii inflorind, n-am auzi pasarile cum canta, n-am trai cu adevarat.
stiii ca daca ma descoperi sunt chiar sensibila, dar daca nu stii cum sa o faci pot fi foarte agresiva
Am avut o zi proasta si in fiecare zi zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
nUj DaK Ti’aI dAtH sEaMa Da’ Ti’A sKaZuTh VrAjAlA, iNsA tE pOtH aJuThA, iTi DaW uN pIk DiN a mEawinking
Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte!
sunt bine dotata… cuminte si stilata… te privesc…. si repede te si vrajesctonguetonguetonguetongue
am vreajeala necesara….sa te bag pe tine-n boala
simpla mea prezenta….iti provoaca dependenta…hai akma fara suparare…cine te crezi oare…cand in urma vei privi…inapoi ma vei dori
crezi gresit,nu ma vei domina,asta e…independenta e gagica ta,eu te iubesc dar nu suport sa fiu controlata,e adevarat ma domini cateodata.pentru ca totusi asta e regula-n lume,dar crede-ma,o fata ca mine nu se supune.
Simtsi cu Mory Fara Mn…Lasa Baiathu Meu cu Poate Aja e Mai Bn.PoOate cu Nici Nu Te`a Interesath`.Tu o Sa Plangi.Iar Yo o Sa Rad.Asa a Fost Candva….Si p Tn Nu Te Interesa.
sUs PaHaRuL….sAmPaNiA sA kUrGa…pTr ToAtE fEtElE kArE sTiU sA fAkA fRaIeRIi Sa pLaNgA…
P3 O FrUmZa De LaLeA ItT TrImIt GuRyTzA MeAh
PE O FrUnZa De TrIfOi Sa MiO TrImItZy UH InApOi :*:*:*8
Fiecare dintre noi este un inger,cu o singura aripa,nu putem zbura decat imbratzisandun
esti frumos…esti smekerit.laughing) dar mie numi dai nimic.
ai case…ai avioane.dar pentru mine nai valoarelaughinglaughingrolling on the floor
Si ce daca te-am pierdut? Am pierdut in viata mea mult mai mult. Oare acum ar trebui sa plang? Mai bine NU.winking
De dragul clipelor frumoase intoarce-te in viata mea,nu mai lasa o zi sa treaca ca poate fi si ultima
Acum cand te iubesc te rog nu spune NU doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu !
Ai grija de zambetul tau, de buzele tale, de sufletu meu… Ai grija de inima mea… Ai grija de noi si de dragostea noastra
Alfabetul incepe cu ABC. Numerele incep cu 123. Muzica incepe cu do-re-mi. Si iubirea incepe cu tine si cu mine
Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc !
Daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza. Stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza…
D-zeu ne-a dat 2 picioare sa mergem, 2 maini sa tinem, 2 ochi sa vedem, 2 urechi sa auzim, dar de ce ne-a dat o sg. inima? Pt. ca pe cealalta i-a dat-o altcuiva ca tu sa o gasesti…
Undeva, cineva se gandeste la zambetul tau si se bucura de prezenta ta in viata sa…
Unii spun ca suntem prea tineri ca sa iubim….ca nu stim ce este DRAGOSTEA….dar o inima batrana nu ar rezista la atata suferintza
Unii spun ca nu ne potrivim, ca nu stim sa iubim. Ce ma intereseaza ? Te plac si asta tot ce conteaza.
Cine ma-nveseleste,cine ma face sa zambesc? Cine-mi apare-n gand atunci cand ma trezesc? Cine-mi bantuie visele,bineinteles ca tu,Ma-ntrebi daca-am innebunit,Bineinteles ca nu
Ce simt pentru el.Ce simt cu adevarat nu va disparea nici cu timpul.Nici cu altcineva. Pastrez secretul pe care numai EL il va putea vedea!:X
Ce tot le pasa pe cine iubesc?! Ce tot le pasa cu cine vorbesc?De ce imi spun cum sa traiesc?E treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cum sa`ti vorbesc

Sper ca ti-am fost de ajutor. Funditsa?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica :cine se scoala de dimineata doarme toata ziua laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc in stil Chanel printul meu frumos si chel
Te iubesc in stil Armani si as vrea sa-ti pap toti banii