| cretzu_2506 a întrebat:

Cine poate sa-mi dea si mie un poster cu poluarea-salvati planeta? dau fundabig grin plz

1 răspuns:
| Kimy_8371 a răspuns:

Buna, am avut si eu cu ceva timp in urma de facut un asemenea poster insa eu l-am facut de mana. Am scris titlu mare Stop poluarii si am pus cateva imagini prin care se polueaza natura. daca vrei sa-l faci pe pc scrii titlu frumos, mare si colorat si atasezi cateva imagini clare, din care sa reiasa ca poluarea distruge natura.