| KimY a întrebat:

Hei! Care imi spune si mie niste sloganuri pe tema:"Salvati Planeta"?

Răspuns Câştigător
| xeleur a răspuns:

1. Terra nu este pamantul gunoaielor.2.Noi nu am avut grija sa o pastarm curata si nepoluata dar acum este randul ei sa se razbune.3.Nu stiti ce mare e gaura din stratul de ozon, din cauza noastra.4.Multe specii rare din diferite zone de relief sunt pe cale de disparitie din cauza noastra.NU mai stiu ma inventeaza si tu!
Mai poti cauta pe net.Gasesti o groaza.

22 răspunsuri:
| ed23tm a răspuns:

Nu ai cum sa faci slogan
nu prea merge rima deloc.

| zooooza a răspuns:

Nu merge "Salvati Planeta"? Si ma bucur ca te intereseaza chestia asta.

| zooooza a răspuns:

I LOVE PLANETH ERTH! poate iti vine o idee http://www.youtube.com/watch?v=jUZ2HTn9GPs

| zooooza a răspuns:

Cred ca trebuia "I Love You Planet Erth!" Sorry.

| Alien a răspuns:

Salvati Planeta atunci cand nu mai ai ce sa salvezi,
Salvati Planeta dar sa ai ce sa salvezi,
Salvati Planeta mandria noastra pamanteasca, ii faci o poza si o salvezi pe card sau HDD!
Rimeaza?

| medex3 a răspuns:

Pentru noi ea ne este mama!

Ea ne tine in viata!

Merita sa ne sacrificam pentru binele planetei

| vivalavida a răspuns:

Salvati-va planeta mama sau salvati-va casa

| evafanaruto a răspuns:

Eu am folosit la o expozitie,, heal the world''daca nu stii:vindeca lumeasi scrie cu alb sau negru.

| FeFy` a răspuns:

Salvaţi planeta PĂMÂNT!

Salvaţi Planeta Albastră de la autodistrugere!

Save Planet!

| andreeasim1 a răspuns:

Spalati planeta! Salvati viitorul urmatoarei generatii

| Gabyy_8657 a răspuns:

De ce sa ne bucuram numai noi? Lasati si Terra sa se bucure!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unulbig grinaca salvati planeta, va salvati pe voi insasi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S. O. S. Planeta in pericol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi salvam planeta!
Planeta ne salveaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neglija mediul, Natura are grijă de noi

| KimY explică:

Vreau sa am cat mai multe!

| blue97 a răspuns:

Planeta salvati! Viata protejati!

| just0stefana a răspuns:

Salvati Terra, este singura planeta cu ciocolata!

si apropo imi place ideea ta Luiza si eu vroiam sa pun asta, i love MJJ!

| crissx a răspuns:

Ce zici de. Daca o planta nu poate creste, daca nu e bine fixata in pamant, asa nici noi nu putem sa traim daca nu suntem legati de Planeta noastra.Ma rog, incearca sa eviti cliseele; asta e un subiect destul de des.

| rosesonfirelale73 a răspuns:

Help save the Planet

| gabriela_6078 a răspuns:

Terra nu'i o joaca.

| oricine-nimeni a răspuns:

Viata are prioritate!