| Georgiana_Catalina_1995 a întrebat:

As vrea si eu un subiect despre Salvati planeta albastra, pentru un proiect la scoala. dar nu cu ecologia sau cu poluarea pentru ca sunt deja expirate.

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai exact la asta se refera acest subiect, la ecologie, atunci cum poti sa scrii despre altceva?
Poate gasesti un subiect particular, cum ar fi ecologizarea haldelor de steril de la o termocentrala, propunerea unui program de igienizare/ecologizare vaii raului din localitate sau altceva, ca sa nu tratezi generalitati ca si toti ceilalti, dar trebuie sa fie un subiect de ecologie.