| denisa2803 a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia cu versurile:"atentiune, fetele nebune, si fetele bune, sus, sus, sus"? o ador si nu stiu cum se cheama

Răspuns Câştigător
| Dariii a răspuns:

Costi ionita feat alberto de la ploiesti- ca la amsterdam
e bine?happy

5 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Melodia se numeste "Costi Ionita feat Alberto De La Ploiesti - Ca la Amsterdam"

Uite linkul-ul melodiei: http://www.youtube.com/watch?v=4WmmMACaD-U

Inca un sfat : cand stii cateva versuri dintr-o melodie dar nu ii stii numele scrie versurile pur si simplu pe google si vei gasi melodia pentru ca majoritatea melodiilor au versurile deja pe net;)

Bafta;)

| AndrikNebunik a răspuns:

Costi Ionita - Ca la Amsterdam

Sper ca te-am ajutat!winking

| speechless070 a răspuns:

Daca e manea si dupa versuri asa se pare atunci eu nu ma bag... urasc tiganiile alea...I love you ALL

| denisa2803 explică:

Mersii:*nu stiam ca e manealaughing