| morphineeboy a întrebat:

Credeti ca la 1.70 60 kg(oscileaza)am cand mai mult cand mai putin...credetik sunt gras? toata lumea zice ca arat f binestraight face dar eu nu credstraight face...adica nu mi se pare

3 răspunsuri:
| danrey a răspuns:

Eu la 1.71 am 71 kg u esti chiar perfect eu sunt mai grasut
s-ar putea sa fii anorexic(fara suparare)daca crezi ca esti gras

| albastrualb77 a răspuns:

Stii, cateodata ne desconsideram noi insine si nu e bine, daca toata lumea iti spune ca arati bine, inseamna ca asa e, bucura-te ca arati bine si ca esti sanatos.

| julka a răspuns:

Nu esti gras deloc. Esti destul de bine. Daca ti-a zis cineva ca esti gras, inseamna ca te-a mintit.