| Bettw a întrebat:

BuUna.am 13 ani si am 45 kg si 1, 62-1, 63 m.toatha lumea mi. a sp ca arat bine. dar mi se pare ca snth putin plinutza...big grin voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Pustoaicka50 a răspuns:

Stai linistita esti potrivita pentru varsta ta.Eu am 1, 66-1, 67 si am 46 de kg si lumea imi spune ca sunt slaba si cativa cm in minus nu afecteaza credema.Esti destul de inalta si ai destule kg nici prea mult nici prea putin.PWP

4 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Nu prea pot sa-mi dau seama doar din descrierea asta. Poate greutatea nu e proportionala.Dar la varsta asta nu ai de ce-ti face griji.De acum te transformi in adolescenta.

| NOinformation a răspuns:

E foarte bine asa cum esti! Poate putin cam prea slaba.Dar eu cred ca arati foarte bine!:*

| ioana1cool5 a răspuns:

Eu zic e e bine.plinutza n-ai cum sa fii.esti destulde mare.greutatea e bune.eu am o prietena re 10 ani si are 55 de gk.deci nu e neobisnuit

| Liviana01 a răspuns:

Nu esti deloc plinuta!