| tukhey23 a întrebat:

Credeti ca merita sa imi cumpar role? Si daca da, de ce!

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Da...am avut si eu role, cand eram mica. Inainte de a merge la o nunta, am vrut sa fac jack ass si, fara sa stiu sa pun frana, am urcat in cel mai inalt deal si...saniuta fuge si in timpul verii laughing Noroc ca am fost inspirata sa prind primul stalp in brate ca altfel nu mai puteam sa raspund la intrebari pe TPUhee hee In ceea ce priveste nunta, pot spune doar ca am iesit in evidenta laughing
Da, se merita sa iti cumperi sunt amintiri placute, chiar daca si acum am semne de la ele laughing

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita sa iti cumperi find ca ai roti si zici ca nu ai picoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita! mai ales ca poti sa iti intreti silueta